World of Warcraft Burning Crusade Classic duyuruldu

0 3


Dünyanın en popüler MMORPG oyunlarından biri olan World of Warcraft’ın eski paketlerini özleyenlere müjde, World of Warcraft – Burning Crusade Classic yakında geliyor. BlizzCon 2021 kapsamında eski WoW oyuncularını mutlu edecek bir haber geldi. World of Warcraft’ın ilk eklenti paketi olan Burning Crusade Classic, World of Warcraft Classic sunucularına geliyor. 

World of Warcraft – Burning Crusade Classic duyuruldu

Burning Crusade Classic ile 2007 yılında yayınlanmış olan ek paketin içeriklerine ulaşabileceksiniz. Burning Crusade Classic ile bir zamanlar Orc ırkının anayurdu olan Dreanor’un fel büyüsünün etkisiyle parçalanmış hali olan Outland’e gidip, Burning Legion ordularının istilasını durdurmaya çalışacaksınız. Burning Crusade Classic ile oyuna iki yeni ırk eklenirken, seviye sınırı da artıyor. Horde tarafı için Blood Elf ırkı eklenirken, Alliance tarafına Dranei ırkı geliyor. Bu ırklar ile birlikte Horde tarafına Paladin, Alliance tarafına da Shaman sınıfı ekleniyor. Paket içerisinde Outland’in yeni bölgelerini gezme fırsatının yanı sıra uçma özelliğini de açmak mümkün olacak. 

Burning Crusade Classic duyuruldu ama yalnızca orjinal World of Warcraft Classic oynamak isteyen oyuncular da unutulmuş değil. Paket yayınlanmadan önce oyunculara bir seçim şansı da verilecek. Oyuncular karakterlerini ek paket sunucularına taşıma ya da orjinal WoW Classic sunucularında oynama arasında seçim yapabilecek. 

WoW Classic ve Burning Crusade Classic paketlerini oynamak için ekstra bir ücret ödemenize gerek olmayacak. Aylık üyelik alan bütün hesaplar Classic sunucularına erişim şansına sahip olacak. Warcraft evreninin en popüler kötü karakterlerinden biri olan Illidan ile mücadele etmek ve ilk çıkan ek paketin heyecanını tekrar yaşamak isteyen oyuncular için paketin çıkış tarihi net olarak verilmese de bu sene içerisinde çıkacağı belirtildi. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google