Valheim anlık neredeyse 500.000 kullanıcı sayısına ulaştı

0 17

Valheim son zamanlarda oyun dünyasındaki en hızlı yükselişe geçen oyun oldu. Kısa süre içerisinde önce iki milyon, son olarak da üç milyon oyuncu sayısını geride bırakan yapım, anlık oyuncu sayısı konusunda da büyük bir sıçrama yaşadı. Valheim oynayan oyuncu sayısı dün itibari ile neredeyse 500.000 rakamına ulaştı.

Valheim yeni rekorlar kırmaya devam ediyor

Küçücük fıçıcık, içi dolu turşucuk misali çok ufak boyutuna rağmen devasa bir dünyaya sahip olan valheim, kısa sürede büyük bir ilgi toplayarak Steam’in en çok oynanan oyunlarından biri oldu. Hem anlık oyuncu hem de satış rakamı anlamında zamanında PUBG’nin yakalamış olduğu başarıyı daha kısa sürelerde yakalamayı başaran oyun için yeni istatistikler gelmeye de devam ediyor.

Son olarak üç milyon oyuncu sayısını geride bırakan yapım dün anlık oyuncu sayısında 498.478 kişiye kadar ulaştı. Bu sayı ile Steam’de en çok oynanan oyunlarda 2.sıraya kadar yükselen yapım an itibari ile ilk beş sıraya yerleşmiş durumda. Şu anki oyuncu sayısına baktığımızda 171.743 kişi ile 4.sırada olduğunu görüyoruz. Listenin başında ise Counter-Strike: Global Offensive oyunu bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google