The King of Fighters 2002 Unlimited Match, PS4 için çıktı

0 32


Geliştirici ve yayıncı SNK Corporation, aksiyon oyunu The King of Fighters 2002 Unlimited Match’in PlayStation 4 için dijital olarak çıktığını duyurdu. PlayStation Store üzerinde satışa sunulan oyunu 109,00 TL fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz. Ayrıca oyunun fiziksel bir sürümü 22 Nisan 2021 tarihinde, 24,99$ / 34,90€ fiyat etiketleriyle Kuzey Amerika, Avrupa ve Japonya’da piyasaya sürülecek.

Kuzey Amerika’da Limited Run Games tarafından satışa sunulacak fiziksel kopyanın yanı sıra Standart ve sınırlı koleksiyoncu sürümleri için ön siparişler 9 Şubat‘ta başlayacak. Oyunun koleksiyoncu sürümü, ana oyunun kopyasını, işlevsel olmayan mini Neo Geo hatıra kartuşunu, oyuna özel bir Fangamer Shockbox’ı, oyunun orijinal soundtrack albümünü, 18 x 24 inç boyutlarında çift taraflı dört adet sanat kartını ve bir adet mini Neo Geo araba içerecek. Avrupa’da ise Pix’n Love tarafından satılacak Standart, Limited ve Deluxe sürümler, sırasıyla 3.000, 1.800 ve 200 kopya ile sınırlı olacak. Son olarak Japonya’da fiziksel sürüm SNK Online mağazası aracılığıyla satışa sunulacak.

The King of Fighters 2002 Unlimited Match, 109 TL fiyat etiketiyle PlayStation Store’da

The King of Fighters 2002, piyasaya sürüldüğünde en incelikli KOF oyunu olarak övgü aldı ve tamamen düzenlenmiş yükseltmesi The King of Fighters 2002 Unlimited Match ile PS4 kullanıcıları için yayınlandı. Yeni gizemli karakter Nameless, bu 66 kişilik devasa kavgada Orochi ve NESTS sagas da dahil olmak üzere KOF hayranlarının favorileriyle ortaya koyuyor. KOF hayranları, çevrimiçi oyunun son teknoloji geriye alma netcode ile tamamen desteklendiğinden sevinçliler. Ayrıca, aynı kişiyle defalarca eşleşmeyi önlemek için en son on çevrimiçi maçınızın izleme memnuniyet(sizlik)i için otomatik olarak kaydedilmesi, eşleştirme sürelerinin yanı sıra oyuncuların oyunlarını geliştirmek için her zamankinden daha fazla araca sahip olduğu anlamına geliyor.

Son olarak oyunun PlayStation 4 için yayınlanan çıkış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google