SW: Battlefront 2 bedava olunca 19 milyon kişi tarafından indirilmiş

0 37

EA Games kendi Star Wars oyunları için açmış olduğu sosyal medya hesapları üzerinden bir açıklama yaptı ve geçtiğimiz günlerde kısa bir süre için bedava olan Star Wars: Battlefront 2 oyununun 19 milyonu aşkın kişi tarafından indirildiğini duyurdu. Oyun hatırlayacağınız gibiEpic Games Store üzerinden bir hafta boyunca bedava olarak dağıtılmıştı. Bu süreçteki indirme rakamı ise beklenilenin çok daha üzerinde olmuşa benziyor.

Star Wars: Battlefront 2, Epic Games Store’da kapış kapış gitti

EA Games yapılan açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Epic Games Store promosunda 19 milyondan fazla oyuncu Star Wars: Battlefront 2‘yi aldı. Oyun için yayınladığımız son içeriklerin ardından devam eden bu desteğiniz için herkese çok teşekkürler. Oyundaki ilerleyişinizi büyük bir merakla takip edeceğiz. Güç sizinle olsun!”

Tabi açıklamadan da görebileceğiniz gibi 19 milyon oyuncudan kaçının oyunu indirdiği ya da kaçının oynamaya başladığı gibi istatstikler ise verilmemiş. Birçok oyuncu Epic Games Store üzerinden bedava olarak verilen oyunları doğal olarak oynamasa da hesabına ekliyor. Bu nedenle yapılacak diğer istatistik bilgilerini de merak ediyoruz. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google