Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri başladı

0 19

Steam’in her yıl dönemsel olarak düzenlediği etkinliklerden bir yenisi daha kapıyı çaldı. Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri dün akşam saatleri itibariyle başladı ve 15 Şubat 2021 tarihine kadar devam edecek. Bağımsız yapımlardan AAA oyunlara kadar birçok oyun platformda indirimli fiyatlarıyla satılıyor ve “ince eleyip, sık dokuyarak” oyun almamız gereken bu günlerde bize seçenekler sunuyor. Lafı da fazla uzatmadan gelin bu etkinlik kullanıcılara ne gibi faydalar sunuyor inceleyelim.

Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri sırasında alabileceğiniz güzel oyunlar

Öncelikle Steam’in topluluk kısmında etkinlik boyunca edinebileceğiniz şeylerden bahsedelim. İndirimler bitene kadar her gün mağazadan sohbetlerde kullanmak üzere bir adet ücretsiz öküz çıkartması alabilirsiniz. Sohbette arkadaşlarınızı trollemek için gayet kullanışlı, denendi çalışıyor. Bunun dışında yine etkinlik süresi boyunca yaptığınız alışverişlerden kazandığınız puanlar ile “Puan Dükkanı” kısmından kendinize yeni profil arkaplanları, avatarlar veya çıkartmalar alabilirsiniz. Topluluktan bu kadardı, şimdi oyunlardan bahsedelim:

  • Total War: Warhammer – 52,50 TL fiyatıyla alınabilir ancak hala biraz pahalı. Serinin üçüncü oyunu da yolda.
  • Shadow Warrior 2 – 11,80 TL fiyatıyla oldukça uygun. Arkadaşlarınızla şeytanları doğramak eğlenceli olabilir.
  • The Forest – 14,40 TL fiyatıyla alınabilir. Hala oynamadıysanız arkadaşlarınızla daha eğlenceli olduğunu söyleyelim.
  • Potentia – 36,00 TL fiyatıyla satışta. Türk yapımı ilgi çekici görünen bir oyun.
  • Divinity: Original Sin 2 – Definitive Edition – 30,00 TL. Gerçek bir RPG deneyimi için 30 TL oldukça iyi fiyat. Kaçırmayın derim.
  • Doom Eternal – 65,67 TL
  • Disco Elysium – 33,55 TL fiyatıyla oldukça hoş bir rol yapma oyunu.
  • Dying Light – 20,39 TL. İkinci oyun gelene kadar idare edebilmek için oldukça uygun bir fiyat.
  • Cyberpunk 2077 – 224,10 TL fiyatıyla vitrinlerde dikkat çe… Şaka yapıyorum, indirime girmiş yine de. En son 1 milyon dolar fiyatıyla satılıyordu. 

Bunların yanı sıra indirimde birçok güzel oyun da uygun fiyatlara satılıyor. Steam Ay Takvimi Yeni Yılı İndirimleri boyunca bunlar ve birçok benzer oyun indirimde olacak. Sizler de eğer önermek istediğiniz “Bu oyun güzel, indirimde alınır” dediğiniz oyun varsa yorumlar kısmında bizlerle paylaşmayı unutmayın. Sevgiler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google