Star Wars Republic Commando, PS4 ve Switch’e Geliyor

0 21

Aspyr bugün, klasik takım tabanlı Star Wars nişancı oyunu Star Wars Republic Commando’yu geri getirdiğini doğruladı ve bu ayın başındaki sızıntıyı doğruladı . Republic Commando, 6 Nisan’da PS4 ve Switch’e geliyor.

Star Wars Republic Commando, Klon Savaşları’nda yer alan birinci şahıs nişancı oyunudur. Galaktik Cumhuriyet Komandolarından oluşan seçkin bir grup olan Delta Squad’ın komutasını alıyorsunuz. Oyun, çeşitli hain dünyalarında taktiksel olarak gezinirken takımın hareketlerini dikte etmenizi sağlar.

Republic Commando’nun kadro mekaniği, orijinal oyun piyasaya sürüldüğünde 2005 yılında benzersizdi ve diğer takım tabanlı nişancılarda olmayan bir karmaşıklık seviyesi sunuyordu.

Paket, modernize edilmiş kontroller içeren tek oyunculu harekatı içerir, ancak 18,50 TL’lik mütevazı bir fiyata sahip olmasına rağmen neredeyse hiç görsel yükseltme yoktur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google