Söylenti: Star Wars KotoR Remake projesi yolda

0 29

Star Wars: Knight of the Old Republic Remake için uzun bir aranın ardından yeni dedikodular çıkmaya başladı. Gelen haberlere göre Lucasfilm Games oyunun remake projesi için düğmeye basmış durumda. Üstelik bu yeni projenin farklı platformlara geleceği de rapor ediliyor.

Star Wars KotoR Remake projesi geliştiriliyor

Bu dedikodular ile ilgili ortaya çıkan en önemli detay oyunun EA ve Bioware ile alakasının kesilmesi. Yani Remake projesinin Bioware tarafından değil, farklı bir firma tarafından ele alınacağı belirtilmiş. Bioware’ın eski günlerinden çok ama çok uzakta olduğunu düşünecek olursak bu duruma çok üzüldüğümüzü söyleyemeyeceğim.

Devam oyunu olabileceğine dair bazı raporlar ortaya çıksa da oyunun bir Remake projesi olma ihtimalinin daha yüksek olduğu da gelen haberler arasında. Diğer taraftan bu projenin ufak değişiklikler ile özüne sadık kalacağı fakat görsel olarak tamamen yenileneceği de gelen haberler arasında. Yine projenin altında Disney imzası olacağı için oyundaki bazı karakterlerin Canon hikayeye yedirileceği, zaten yapılan değişikliklerin de bu yönde gelişeceği söylenmiş. 

LucasFilm Games’in oyunu hangi firmaya verdiği ise şu an için belli değil. Lucasfilm Games bildiğiniz gibi şimdiye kadar Ubisoft Massive ekibi ile açık dünya bir Star Wars oyunu duyurusunu yapmıştı. Diğer taraftan EA Games’in de Star Wars Jedi Fallen Order projesinin devamı üzerinde çalıştığını biliyoruz. Jason Schreier dışında daha önce verdiği haberler ile oyun sektöründe bilinen isimlerden biri olan Shinobi602 isimli kullanıcı da yapım ekibinin tahmin edilmeyen bir ekip olacağını belirtmiş. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google