Silent Hill bestecisi ‘Bu yaz duymak istediğiniz bir proje duyuracağız’

0 24

Silent Hill müzikleri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan ve oyun müzikleri denince akla gelen ilk isimlerden biri olan Akira Yamaoka yeni bir açıklama yaptı ve beklentilerimizi adeta bir kez daha körüklemiş oldu. Yaz aylarında içerisinde yer aldığı yeni bir projenin duyurulacağını belirten Yamaoka, bu projenin ‘duymak istediğimiz’ bir oyun olduğunun altını çizmiş. Akıllara ilk gelen oyun ise tabi ki yeni Silent Hill oldu.

Akira Yamaoka yeni bir proje hazırlığında olduğunu belirtti

Son olarak The Medium oyununun müziklerine imza atan Akira Yamaoka, Al Hub Youtube kanalında katıldığı bir söyleşide, yer aldığı diğer projelerle ilgili de bazı bilgiler vermiş. Gelen sorular üzerine büyük bir hayran kitlesine sahip bir oyun duyurusundan bahseden Akira Yamaoka “Bu yaz muhtemelen yapılacak bir duyuru ile karşılaşacaksınız. Ve sanırım bu proje duymak isteyeceğiniz bir oyunun duyurusu olacak” ifadelerinde bulunmuş. 

Bu konuda daha fazla ayrıntı verilmese de mevcut röportaj videosu yayınlandıktan kısa bir süre sonra yayından kaldırılmış. Bu da Akira Yamaoka’nın aslında söylememesi gereken bir açıklamaya imza attığını işaret ediyor olabilir. Henüz bilinmeyen bir proje olsa açıkçası bu şekilde bir aksiyon alınacağını düşünmüyoruz. Bu durum bile yeni Silent Hill dedikodularını alevlendirecek bir aksiyon yaratmış denebilir.

Diğer taraftan daha önce de Team Silent ekibinin ilk üyelerinden biri olan sanat yönetmeni Masahiro Ito, eski ekip ile yeni bir proje üzerinde çalıştıklarını dile getirmiş ve bu projenin iptal edilmemesini umduğunu dile getirmişti. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google