PUBG Ping Yüksek Nedir? Ping Nasıl Düşürülür?

0 41

PUBG Ping Yükselmesi Nedir? Ping Nasıl Düşürülür?

 

Oyuncuların PUBG Mobile’ı oynarken karşılaştıkları en yaygın sorunlardan biri yüksek Ping’dir. Ping, bağlantıdan aldığınız tepki süresidir, temelde siz bir istek gönderdikten sonra yanıtın sunuculardan ne kadar hızlı alındığını gösterir.

 

Ağı Değiştirin…

Ping genelde internet hızlarına bağlı değildir, cep telefonundan gönderilen istek için sunucu yanıtına bağlıdır. Düşük hızda ancak hızlı yanıt süresine sahip bir internet, yüksek hızlı bir internet iken düşük ping’e sahip olacak, ancak düşük bir sunucu yanıtı yüksek Ping’e sahip olacaktır. Bu nedenle, yanıt çeşitli konumlar için değişiklik gösterebileceğinden, size belirli bir konum için daha hızlı sunucu yanıtı sağlayan bir İnternet Servis Sağlayıcısı (ISS) seçmek önemlidir. Bu yüzden ağınızı değiştirmeyi, veri kartınızı değiştirmeyi, farklı bir Hotspot’a bağlanmayı veya ISS’nizi değiştirmeyi deneyin.

 

Game Booster’ı kullanın…

Birçok modern akıllı telefon, genelde oyun güçlendirici uygulamasıyla birlikte geliyor. Game Booster, herhangi gecikme olmadan sorunsuz bir şekilde oyunların keyfini çıkarmanıza yardımcı olabilecek güçlü bir yazılımdır. Game Booster arka plan işlemlerini sınırlar, tüm Ağ ve Donanım mekanizmasını oyun için çalışmaya zorlar. Araştırmalar Game Booster kullanımı sırasında CPU kullanımı ve oyun performansındaki önemli farklılıkları göstermiştir. Kullanılmayan arka plan işlemlerini kapatır, otomatik çalışan uygulamaları kapatmaya zorlayarak RAM kapasitesini artırır. Cihazınızda yerel bir Game Booster yoksa herhangi bir üçüncü taraf Uygulamasını deneyebilirsiniz.

 

Çevrimiçi Araçları Kullanın…

Play Store’da, çevrimiçi oyunlarda Ping ve gecikme sorunlarını gidermeye yardımcı olduğunu iddia eden birkaç Ping düşürme uygulamaları vardır. Uygulamalar, bir IP adresinin ya da bir ana bilgisayarın sizin bilgisayara erişilebilirliğini test etmeniz ve çevrimiçi oyun deneyiminizi daha düşük pingle oynamanız için en verimli hizmet ağını sunar.

 

Bir VPN deneyin…

VPN, İşletim sistemi düzeyinde çalışan ve uygulandığı tüm sisteme koruma sağlayan güvenli bir şifreli tünel sağlar. VPN, web kullanımınızı başka bir güvenli konuma ileterek verilerinizi gizleyen bir çevrimiçi hizmettir. Geniş bir koruma sağlamak için güvenli bir yol oluşturur. Basit bir ifadeyle, verileri VPN sunucularından ISS’leri atlayarak yükler.

Play Store’da çok sayıda VPN Uygulaması var, en yakın konuma sahip bir VPN kullanmayı deneyin ve ping’in düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol edin. Bir Proxy VPN, verileri VPN veri merkezinden alır ve VPN merkezleri, PUBG mobil oynarken gecikmeyle karşılaşmamanız gerekenden daha düşük ping gecikmesi sağlıyorsa, internet hızı biraz düşebilir, ancak PUBG Mobile da herhangi bir düşme olmadan gayet iyi çalışmaktadır.

 

Sonuç: Yukarıdaki mevcut yöntemlerle oyununuzun çok daha sorunsuz çalışmasına yardımcı olabilirsiniz. PUBG Mobile’ınızdaki yüksek ping sorununu düzeltmek için size uygun yöntemlerden herhangi birini deneyin ve oyunu tüm yeşil sinyallerle yani düşük pingle sorunsuz bir şekilde oynayın. Bu yazımızda Pubg ping yükselme nedir? Ve ping nasıl düşürülür? Sorularının cevaplarını sizlere aktardık. Takipte Kalın…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google