PUBG Mobile’a Karakin Haritası Geliyor

0 17

PUBG Mobile’a nihayet PUBG’deki en popüler haritalardan biri olan Karakin eklendi. Çöl temalı olan harita oldukça kompakttır ve ağırlıklı olarak dikeyliğe odaklanır. Yeni 64 oyunculu haritaya ek olarak, yeni güncelleme Panzerfaust roketatarını ve yapışkan bombaları cephaneliğinize ekliyor. 

Güncelleme ayrıca orijinal PUBG’nin “kırmızı bölge” mekaniğinin değiştirilmiş bir versiyonunu da sunuyır. “Yıkım Bölgeleri” olarak adlandırılan oyuncuların mini haritanın mor kısımlarına dikkat etmeleri gerekiyor çünkü patlayabilirler. Bu Yıkım Bölgeleri ayrıca binalara da zarar verir, yani siz silahları alamadan bu bölge onlara zarar verebilir.

Güncelleme ayrıca Karakin’e mermi delme mekaniği ekliyor, bu da bazı silahların haritanın ince duvarlarından ateş edebileceği anlamına geliyor. Bu yeni yama, Mart ayının başlarından itibaren müzik temalı bir oyun modunun yanı sıra birçok yeni özellik ekleyen 1.3 Güncellemesinin hemen ardından geliyor.

PUBG Mobile Karakin Lansman Notları

  • Yeni Mekanik: Yıkım Bölgesi – Alarm çaldığında kendinizi Mini haritada mor bir alanda bulursanız, koşmaya başlayın! Yıkım Bölgesi binalara rastgele hasar verir ve nihayetinde onları ve içindeki her şeyi yok edebilir.
  • Yeni Mekanik: İnce Duvar Mermi Delme – Karakin’deki en ince duvarlara mermi delme özelliği eklendi ve hasarlı duvarların arkasına saklanan oyuncular için yeni bir stratejik katman veya tehlike eklendi.
  • Yeni Fırlatılabilir Silah: Yapışkan Bomba – bu yapışkan atılabilir malzemeler duvarlara yapışır ve onları havaya uçurarak yeni atış açıları ve kırılma noktaları olan kırılmış binalar oluşturur, bu da oyuncuların binalara saldırırken yaratıcı olabileceği anlamına gelir. Yapışkan Bombalar ayrıca Karakin’de gizli alanları bulmanın anahtarıdır.
  • Yeni Ateşli Silah: Panzerfaust – Karakin’de rastgele ortaya çıkan ve hava damlalarından sabit bir düşüş olan tek kullanımlık bir silah olan Panzerfaust, çarpma anında patlayarak patlama bölgesindeki oyunculara hasar veren roketler dağıtır. Roketler ayrıca ince duvarlara zarar verebilir ve kısa mesafelerde nesnelere nüfuz edebilir. Panzerfaust’un güçlü geri tepmesi yakındaki tüm oyunculara zarar verdiğinden, arkanızda hiç dost olmadığından emin olun.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google