Persona 5 Strikers batı çıkış fragmanı yayınlandı

0 77


Omega Force tarafından geliştirilen hack and slash rol yapma oyunu Persona 5 Strikers‘ın batı çıkış fragmanı yayınlandı. Oyun, geçtiğimiz yılın Şubat ayında Persona 5 Scramble: The Phantom Strikers adıyla Japonya’da piyasaya çıkmıştı. Batıda ise, Persona 5 Strikers olarak 23 Şubat 2021 tarihinde yayınlanacak. Oyunun Digital Deluxe sürümünü ön sipariş ile satın alan kullanıcılar, bugünden itibaren erişim sağlayabilecek.

Persona 5 Strikers, 23 Şubat 2021 tarihinde batıda yayınlanacak

Persona 5 ve Persona 5 Royal oyunlarından sonrasını konu alan Persona 5 Strikers’da Fantom Hırsızlara katılacak ve Japonya’daki yolsuzluğa karşı savaşacaksınız. Oyunda, yakın arkadaşlarla çıkılan yaz tatili bir anda çarpık bir gerçekliğin ortaya çıkmasıyla allak bullak oluyor. Burada gerçeği ortaya çıkarmalı ve krizin merkezinde hapsedilenlerin kalplerini kurtarmalısınız. Bu yepyeni hikâyede Persona’nın stilize dünyasına atlayacak, sıkı aksiyon savaşlarda takımınızı dinamik olarak kontrol edecek ve bu epik yolculukta Japonya’nın dört bir yanında savaşacaksınız.

Persona 5 Strikers, 23 Şubat 2021 tarihinde PlayStation 4, Nintendo Switch ve Steam üzerinden PC için piyasaya çıkacak. Steam’de 558,70 TL fiyat etiketiyle ön siparişe açılan oyunun, Deluxe sürümünü satın almak isterseniz, 655,83 TL ödemeniz gerekiyor. Dijital Deluxe sürümü satın alan oyuncular oyuna 4 gün erken erişimin yanı sıra, bonus içeriklere (40’tan fazla şarkı içeren oyun müzikleri, sanat kitabı ve yapım aşaması videosu içerir), Persona Legacy müziklerine ve Topyekun saldırı paketine erişim sağlayabilecek. Oyunun PC sürümü, Denuvo kopya koruma teknolojisini kullanacak. Ancak geliştirici ekip, oyunun PC sürümünü Denuvo koruması olmadan yayınladı.

Son olarak oyunun yayınlanan çıkış fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google