Oddworld: Soulstorm oynanış fragmanı yayınlandı

0 20


PlayStation 5 konsolunun tanıtıldığı “Oyunların Geleceği” etkinliğinde duyurulan yapımlardan birisi de Oddworld: Soulstorm olmuştu. Oddworld Inhabitants tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan 2.5D aksiyon macera oyunu için yeni oynanış fragmanı yayınlandı. Yayınlanan fragmana baktığımızda oynanış dinamiklerinin yanı sıra, oyunun geçtiği farklı mekanları da görüyoruz. Bu yepyeni macerada Abe’in destansı hikâyesi kırılma noktasına ulaşacak. PlayStation 4, PlayStation 5 ve Epic Games Store aracılığıyla PC için piyasaya çıkacak oyunu 79,00 TL fiyat etiketiyle Epic Store üzerinden ön sipariş verebilirsiniz.

Oddworld: New ‘N’ Tasty’nin devamı niteliğinde olan Soulstorm, PlayStation 5’in ultra yüksek hızlı SSD’si ve DualSense kablosuz kontrolcüsü ile çarpıcı görseller sunmasının yanı sıra Tempest 3D AudioTech teknolojisi sayesinde sanki Abe’nin yanındaymışsınız gibi bir his verecek. Buna ek olarak DualSense, dokunsal geri bildirimi ve uyarlanabilir tetikleyicileri ile oyuna teknik anlamda farklılık katacak.

Oddworld Soulstorm, 2021 İlkbahar dönemine ertelendi

Oddworld: Soulstorm, zanaat, yağma, platform ve gizlilik unsurlarını içeren patlayıcı bir aksiyon macera oyunudur. Sınırları zorlanan karışık bir toplumun destansı hikâyesinin karanlık bir anlatımı olan Oddworld: Soulstorm, New ‘n’ Tasty’nin bittiği yerden devam edecek ve Abe’in kahramanca yolculuğunda ikinci bölüme başlıyoruz. 2014 yapımı Oddworld: New ‘N’ Tasty olaylarından sonrasını konu alacak ikinci oyunda, Abe’nin kahramanlık maceralarına tanık olacağız. Oyunda Abe, Glukkonlar’ın mega şirket makineleri tarafından çiğnenmek üzere olan ümitsiz Mudokon çarkından bir dönüşüm geçiriyor ve umut ışığı olmak üzere yükselen, beklenmedik bir kahramana dönüşüyor.

Son olarak oyunun yayınlanan oynanış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google