League of Legends 11.3 yama notları yayınlandı

0 14

League of Legends‘ın 11.3 yamasında hayatta kalma açısından Kaniçen ve Sterak’ın Güvencesi gibi kuvvetli eşyaların mutlak sömürüye yönelik nitelikleri ayarlanarak sistemsel iyileştirmeyi yeniden değerlendirilmiş. Bunlara ek olarak bir süredir tercih edilmeyen Jinx güçlenirken, yetenek gücü Shyvana ise dengelenmiş. Ormanın vazgeçilmezleri haline gelen Rammus ve Elise gibi şampiyonlarsa zayıflatılmış. Bunların yanı sıra RURF modu da vadiye geri dönüyor. Yeni eşya güncellemesine bağlı olarak modda bazı değişiklikler yapılmış.

League of Legends 11.3 yama notları yayınlandı

Riot Games’in 11.3 yamasını aktif etmesiyle yüzünü biraz fazla sık gördüğümüz Anivia, Cho’Gath, Elise, Ivern, Olaf, Pantheon, Rammus, Seraphine, Taliyah ve Udyr zayıflarken, ilgiye ihtiyacı olan Ezreal, Jinx, Karma, Mordekaiser, Riven, Singed, Shyvana, Sylas ve Vladimir güçlendi.

Anivia: Q’nun patlama hasarı azaldı. R’nin bekleme süresi ileri yetenek seviyelerinde arttı.

Cho’Gath: E’nin taban hasarı ileri yetenek seviyelerinde azaldı.

Elise: Q’nun taban hasarı ileri yetenek seviyelerinde azaldı. W’nun aktif saldırı hızı ileri yetenek seviyelerinde azaldı.

Ezreal: Q’nun hasar oranı arttı.

Ivern: Taban can büyüme oranı azaldı. E’nin kalkanı ileri yetenek seviyelerinde azaldı.

Jinx: Taban canı azaldı. Q’nun ilave menzili arttı; Kılçık’ın ilave saldırı hızı dezavantajı azaldı. E’nin bedeli arttı; hazırlanma süresi azaldı; azami kullanım menzili ayarlandı.

Karma: Taban mana yenilenmesi arttı. Q’nun bedeli azaldı.

Mordekaiser: E’nin bekleme süresi azaldı.

Olaf: Taban canı azaldı. Pasifin ilave saldırı hızı azaldı; saldırı hızı miktarı artık pasifin simgesinde gösteriliyor.

Pantheon: Q artık hem minyonlara hem de canavarlara daha az hasar veriyor; bekleme süresi ilk yetenek seviyelerinde arttı.

Rammus: E’nin bekleme süresi sabitlendi.

Rell: W1 ve W2’nin hasar oranı arttı. E’nin hasar oranı arttı; bağ koparma bekleme süresi azaldı; bekleme süresi hatası giderildi; uzak mesafeden kullanıldığında oluşan yön bulma hatası giderildi. R’nin hasar oranı arttı.

Riven: E’nin bekleme süresi azaldı.

Seraphine: Pasifin taban nota hasarı azaldı. W’nun kalkanı azaldı.

Shyvana: Q’nun güçlendirilmiş normal saldırı hasarı ve ikinci vuruşun ilave hasarı arttı. W’nun ilave hareket hızı arttı.

Singed: Q’nun hasar oranı arttı.

Sylas: Q’nun bedeli sabitlendi. W’nun hasarı arttı.

Taliyah: Pasifin ilave hareket hızı arttı. Q’nun ilkinden sonraki taşlarının canavarlara verdiği hasar azaldı.

Udyr: R’nin toplam taban aktif hare hasarı ileri yetenek seviyelerinde azaldı.

Vladimir: R’nin bekleme süresi artık sabit.

Ay Canavarı Fiora, Ay Canavarı Fiora Prestij Serisi, Ay Canavarı Annie, Ay Canavarı Darius, Ay Canavarı Alistar, Ay Canavarı Jarvan IV ve Ay Canavarı Aphelios 4 Şubat 2021 tarihinde çıkıyor. Solmuş Gül Syndra, Solmuş Gül Talon, Kristal Gül Swain ve Kristal Gül Zyra 11 Şubat 2021 tarihinde çıkıyor. Ayrıca bu yamanın çıkışını takip eden günlerde kostümlerin renk paketlerini de mağazada bulabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google