Kingdom Hearts serisi PC’ye geliyor, Epic özel olacak

0 21

Sanırım yeni nesille birlikte artık konsol özel oyunu olan bazı oyunlar da PC platformuna yönelmeye başlıyor. Özellikle her yeni oyunun bütün platformlara aynı anda çıkarılma çabası şimdi de eski oyunları bu platformlara getirmekle birleşti. Kingdom Hearts serisinin birkaç oyunu da bu vesileyle PC platformunda ilk kez yayınlanacak. Tabi hepsi Epic Games Store özel oyunu olarak piyasaya sürülecek.

Kingdom Hearts serisi Epic Games Store’a özel olarak PC platformuna geliyor

Geçtiğimiz yılın sonlarına doğru adından söz ettiren Kingdom Hearts Melody of Memory ve bunun yanı sıra Kingdom Hearts 1.5 + 2.5 Remix, Kingdom Hearts 2.8 Final Chapter Prologue, Kingdom Hearts III + Re Mind Epic Games Store üzerinde an itibariyle ön sipariş edilebilir durumda. Haberi yazmaya başlamadan önce girip kontrol ettiğimde yazıp yazmamak arasında kaldım fakat… Galiba artık alışmamız gerekiyor. Serinin bütün oyunları inanılmaz fiyatlardan satılıyor ve serinin tamamını almak size yeni bir monitör almak kadar pahalıya gelecek. Lütfen bana kızmayın ancak fiyatlar şöyle:

K.H. HD 1.5 + 2.5 Remix – 299,00 TL
K.H. HD 2.8 Final Chapter Prologue – 369,00 TL
K.H. III + Re Mind – 369,00 TL
K.H. Melody of Memory – 369,00 TL

Hali hazırda ön sipariş ile alınabilen serinin bütün oyunları 30 Mart 2021 tarihinde PC platformu için yayınlanacak. Square Enix ve Disney arasında iş birliğiyle oluşturulan Kingdom Hearts serisi rol yapma oyunları ilk kez Mart 2002’de piyasaya sürüldü. Yayıncı Square Enix’e göre o zamandan beri birkaç platformda yayınlandı ve 32 milyondan fazla birim sattı. 2019’da piyasaya sürülen K.H. III, Toy Story ve Monster Inc. dahil olmak üzere ilk kez Pixar filmlerine dayanan dünyaları tanıttı. Bu aynı zamanda serinin Xbox için piyasaya sürülen ilk oyunuydu ve serinin önceki oyunları gibi Xbox Game Pass ile oynanabiliyor.

Epic Games Store ücretsiz oyunlarını buraya tıklayarak ilgili haberimizden öğrenebilirsiniz. Serinin PC’ye bu fiyatlarla gelmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Fikir ve görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google