Hood: Outlaws and Legends için yeni oynanış videosu yayınlandı

0 17


Hood: Outlaws and Legends, oyuna da adını veren Robin Hood’un hikayelerinden esinlenerek ortaya çıkmış bir oyun. Oyun severlere dört kişilik bir macera sunacak olan yapımda aksiyon dinamiklerinin yanı sıra soygun görevleri ve kampınızı geliştirme gibi farklı dinamiklere de yer verilecek. Kanunsuz bir grubu kontrol edeceğimiz oyunun yeni videosu ise IGN Fan Fest etkinliğinde yayınlandı.

Hood: Outlaws and Legends için yeni video yayınlandı

Hood: Outlaws and Legends oyununda dört kişi olarak görevlere çıkacak ve bölgede kanunsuz bir şekilde zenginleşen kişileri soymaya çalışacaksınız. Oyunun bu yeni videosu genel dinamikleri gösteriyor olsa da daha çok tanıtılan yeni sınıfa odaklanmış. Tıpkı Robin Hood gibi ok ve yay kullanımında usta olan Ranger sınıfı ekibe daha çok uzaktan destek olup gözcü görevi görüyor olsa da yakından da çok tehlikeli bir sınıf olacak. Bu sınıfın en önemli yönü ise tabi ki düşmanları kafadan tek atışta indirebileceği okları olacak. Bu oklarımızı düşmanları alt etmek için kullanabileceğimiz gibi takım arkadaşlarımızın tırmanabileceği noktalara ip atmak için de kullanacağız.

orta Çağ döneminde geçecek olan Hood: Outlaws and Legends oyunu hem PVP hem de PVE dinamiklerine sahip olacak. 10 Mayıs’ta PC dışında PS5, Xbox Series X/S, PS4 ve Xbox One için çıkacak oyunun bu yeni videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google