Hitman 3 Dubai bölümünü sadece 9 saniyede bitirdi

0 39


Geçtiğimiz hafta çıkan Hitman 3 için oldukça ilginç bir rekor denemesi geldi. Oyunun aynı zamanda ilk bölümü olarak karşımıza çıkan Dubai görevi sadece 9 saniye içerisinde bitirilerek rekor kırıldı. Bu anların videosuna baktığımızda oyuncunun yaşadığı heyecanı da izleme şansına sahip oluyoruz.

Hitman 3 için rekor denemeleri gelmeye başladı

Speedrun terimini eminim duymuşsunuzdur. Oyunları mümkün olduğu en kısa sürede bitirmeye çalışan oyun severler bu sefer de popüler yapımlardan biri olan Hitman 3’e sarmış durumda. Görev bazlı bir işleyişe sahip olan Hitman 3‘ün her bölümü için ayrı bir liderlik tablosu tutuluyor. Ve o görevi diğer oyuncuların ne kadar sürede bitirebildiğine kendiniz de bakabiliyorsunuz. Eğer Hitman 3’ün ilk görevine bakarsanız sadece 9 saniyede bitirildiğini göreceksiniz.

Der Lauch Linus isimli Youtube kullanıcısı ilk Hitman 3 görevini tam 9 saniyede bitirerek bu rekora imza attı. Daha önce benzer şekilde görevi bitiren oyuncular olmasına karşın kendisi el çabukluğu ile birlikte bu rekorları geçmeyi başarmış. Speedrun sitesine baktığımızda aynı görev daha önce benzer yöntemle 17 saniyede bitirilebilmiş. Videoya baktığımızda görev başlar başlamaz hedeflerin spawn (doğdukları nokta) noktalarına ateş ettiğini ve bu hedefleri vurduğunu görüyoruz. 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google