GeForce Now sistemine 12 oyun daha eklendi

0 19

NVidia’nın devam eden birinci yıldönümü kutlamalarının bir parçası olarak, bu haftaki GFN Perşembe Güncellemeleri’nde, 12 yeni oyuna ek olarak GeForce NOW‘daki en iyi RTX oyunlarından bazılarına ulaşılabiliyor.

GeForce Now sistemine yeni oyunlar geldi

GeForce NOW Kütüphanesi, oyunlarda bulunan RTX teknolojisinin en iyi örneklerinden bazılarını hali hazırda destekliyor. NVIDIA bu Perşembe oyuncuların her cihazda tüm grafiksel ihtişamlarıyla oynayabileceği bu harika oyunlardan altı tanesi tanıtıyor. 

– Control, oyuncular RTX teknolojisiyle gizemli ‘Oldest House’un içindeki diğer boyutları keşfedebilecekler. Oyuncular oyunu ışın izlemeli yansımalar, temas gölgeleri (contact shadows) dolaylı dağınık aydınlatma (indirect diffuse lighting) ve DLSS teknolojisiyle birlikte oynayabilirler.

– Işın izleme teknolojili, Deliver Us The Moon artık GeForce NOW’da. GeForce RTX ile unutulmayacak kadar sürükleyici bir deneyimde uzay ve PC grafiklerinin geleceğini keşfedebilirsiniz. Oyuncular, oyunu ışın izlemeli gölgeler, yansımalar ve DLSS teknolojisiyle birlikte oynayabilecekler.

– Çarpıcı gerçekçilikte hayata geçirilen keskin ve korkutucu bir kıyamet sonrası dünya olan Metro Exodus’u keşfedin. Oyuncular oyunu ışın izlemeli çevresel perdeleme (ray-traced ambient occlusion), yayılımlı global aydınlatma (diffused global illumination), ışık yayan dokular (emissive lighting) ve DLSS teknolojisiyle birlikte oynayabilecekler.

– Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition, Lara Croft’un oyunların kaderini değiştiren RTX teknolojileriyle Tomb Raider olduğu anı yeniden yaşayın. Oyuncular, ışın izleme teknolojisi ve DLSS teknolojisiyle oyunu oynayabilecekler. 

– GeForce RTX ile Watch Dogs: Legion’da oyuncular yakın geleceğin Londra’sına tüm ihtişamıyla tanık olabilecekler. Oyuncular, oyunu ışın izlemeli yansımalar ve DLSS teknolojisiyle oynayabilecekler.

– RTX teknolojisinin gücü sayesinde oyuncular Cyberpunk 2077’de geleceğin canlı metropolü Night City’yi deneyimleyebilecekler. Oyuncular oyunu ışın izlemeli yansımalar, çevresel perdeleme (ambient occlusion), gölgeler, yayılımlı aydınlatma (diffuse illumination), global aydınlatma (global illumination) ve DLSS teknolojisiyle oynayabilecekler.

 Ek olarak, oyuncular bu hafta GeForce NOW‘da Everspace, Legend of Heroes in the Sky: Trials of Cold Steel III, South Park: The Fractured But Whole ve Metro: Last Light Redux (oyun şu anda mevcut ve Epic Games Store’da 11 Şubat Perşembe gününe kadar ücretsiz) oyunlarına erişebilecekler.

CRSED: F.O.A.D.

Danganronpa Another Episode: Ultra Despair Girls

Everspace

Farm Manager 2018

Farmer’s Dynasty 

Fate Seeker

Lara Croft and the Temple of Osiris

Legend of Heroes in the Sky: Trials of Cold Steel III

Metro: Last Light Redux – Epic Games Store’da 11 Şubat Perşembe gününe kadar ücretsiz olarak mevcut

South Park: The Fractured But Whole

Stay Out

Thea 2: The Shattering

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google