Final Fantasy XIV PS5 Açık Beta Bu Ay Çıkıyor

0 15

PS5 için Final Fantasy XIV, gelişmiş kare hızları, güzel 4K çözünürlük, inanılmaz derecede hızlı yükleme süreleri, dokunsal geri bildirim özellikleri ve 3D sese sahiptir. Bu nesilde Final Fantasy XIV’in çevrimiçi dünyasına girmek isteyenler için, bu ayın sonlarında bir açık beta çıkıyor.

Square Enix, hayranlarına PS5 aksiyonuna nasıl katılabileceklerini göstermek için AB blogunu güncelledi. Final Fantasy XIV PS5 açık beta 13 Nisan Salı günü çıkacak ve beklenen 5.5 yama güncellemesiyle birlikte piyasaya sürülecek.

Açık betayı denemek isteyenler için izlemeniz gereken birkaç adım var: 

  1. PS5 hesabınıza giriş yapın
  2. PlayStation Store’u ziyaret edin ve Final Fantasy XIV mağaza sayfasını bulun
  3. Oradayken, […] düğmesine basın ve Final Fantasy XIV PS5 Yükseltme Sürümü (Beta Sürümü) öğesini seçin. 

Buna katılmak için disk gerekmez. Square Enix, satın alınan oyun süresinin gerekli olmasına rağmen PS5 sürümünün PS4 sürümünün sunduğu içeriğin aynısını sunacağını da onaylıyor . Bu, hesaba bağlı oldukları için karakterlerinizin de aktarılacağı anlamına gelir.

Final Fantasy XIV ilk piyasaya çıktığında zorlu bir lansman yaşadı . Oyuncular, oyunun yapısı karşısında hem şaşkına dönmüş hem de şaşkına dönmüştü. O zamandan beri, çok sayıda ince ayar ve genişletme çıktı ve bu, onu piyasadaki en sevilen MMORPG’lerden birine etkili bir şekilde dönüştürdü. Şimdi PS5’te çıkmasıyla birlikte, bu nesle özel yeni özellikler uygulanacak ve oyun deneyimini bir kez daha tazeleyecek.  

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google