En İyi Ücretli Android Oyunları 2021

0 37

Android oyunlar, çoğu akıllı telefon sahibi için favoridir. Gençten yaşlıya, kesinlikle kullanıcıların cihazlarında bir Android oyunu bulunur. Ocak 2021 itibarıyla Google Play mağazasında 300.000’den fazla oyun bulunmakta. Bu miktar hem ücretsiz hem de ücretli oyunları temsil etmekte. Peki hangi oyunlar satın almaya değer? Hadi bakalım!

 

Stardew Valley


Android cihazınızda çiftçilik yapmak ister misiniz? Neden Stardew Valley oyununu satın almıyorsunuz? Son yıllarda her yaştan oyuncunun aşık olduğu ünlü bir oyun haline geldi. Ödüllü ve en iyi premium Android oyunlarından biri olan Stardew Valley, boş bir araziyi bitkiler ve hayvanlarla dolu zengin bir çiftliğie dönüştürmenize olanak tanır.

RPG ile harmanlanmış oyun size 50 saatten fazla oyun sağlar ve otomatik kaydetme gibi özelliklerle birlikte gelir, böylece ilerlemenizi kaybetmenize gerek kalmaz. İnek yetiştirmek, bir çiftlik kurmak, bir topluluğun parçası olmak ve hatta doğrudan Android cihazınızda karakterlerl evlenmek istiyorsanız, bu harika oyunu satın aldığınızdan emin olun.

 

Grand Theft Auto-San Andreas


Bu RPG aksiyon oyunu, San Andreas şehri Los Santos’ta Carl Johnson’ın maceralı hayatını konu alıyor. Polisler Carl’ı cinayet için suçladıktan sonra, uyuşturucu baronları ve yozlaşmış memurlardan ailesini kurtarmanız gerekecek.

Birkaç lira karşılığında 70 saatlik oyun oynayacaksınız. Sadece Los Santos’u değil, aynı zamanda Las Venturas ve San Fierro’yu da keşfedeceksiniz. En iyi kısım ne mi? Bulut kaydetme özelliği sayesinde sayısız cihazda oynayabilirsiniz. Oyun İngilizce, İtalyanca, Almanca, Rusça, İspanyolca, Fransızca ve Japonca dillerinde mevcuttur.

 

Vectronom


Melodik elektronik müzik ve akıllara durgunluk veren bir atmosferin kombinasyonu olan Vectronom, sizi oyunun başından sonuna kadar bağlayacak bir Android oyunudur. Ritim geçişleri sırasında renk ve geometrik yol değişir, size sadece büyüleyici değil, aynı zamanda zorlu bir oyun sunar.

Ve sadece zorluklara ayak uydurmakla kalmayacak, aynı zamanda sürekli artan hıza da ayak uyduracaksınız. Şu anda her biri farklı türde bir meydan okuma, renk düzeni ve etkileyici bir EDM izine sahip 31 seviyeye sahiptir. EQ kontrolleri, müzikten en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar. Dokunarak oynamaktan hoşlanmıyorsanız, D-pad veya klavye ile oynayabilirsiniz.

 

Monument Valley


Bu oyun, sizi dünya dışı mimari tasarımlar ve manzaralarla birlikte maceralı bir atmosfere götüren en iyi premium Android oyunlarından biridir. Sessiz prenses Ida’ya fantastik yollarda, anıtlarda ve illüzyonlarda rehberlik etmeniz gerekecek.

Şaşırtıcı hikayesi, büyüleyici grafikleri ve akıllara durgunluk veren zorluklarıyla bu oyun sizi ekrana bağlayacak. Oynaması kolay olan bu oyun, ilerlemenizi kaydetmek için buluta kaydetme özelliği ile birlikte gelir ve telefonlar ve tabletler için optimize edilmiştir.

 

Mini Metro


Birbirine metroyla bağlı bir şehir mi inşa etmek istiyorsunuz? Mini Metro oynayarak bunu yapabilirsiniz. Ana hedefiniz şehrin sorunsuz ve koordine çalışmasını sağlamaktır. Bu nedenle, tüm trenlerin hareket halinde kalması için verimli metro hatları çizmeniz gerekecek. Bu oyun, planlama ve organizasyon becerilerinizi test etmeye ve meydan okumaya hazır.

Ödüllü bu oyunda 20 zorluk, gece ve renk körü modu bulunuyor. Oyun, bir şehri farklı bir perspektiften görmenizi sağlayan gerçek hayattaki zorlukları taklit ediyor. En iyi ücretli Android oyunlarından biri olan bu oyunda takılıp kaldığınız noktada internette ipuçları ve çözümler de bulabilirsiniz.

 

Holedown


 

Rayman Jungle Run


Bu oyun her yaş için idealdir. Bununla birlikte, Livid Dead seviyelerinde ilerlerken oyun zorlaşır. UbiArt Framework tarafından desteklenen bu ürün, büyüleyici grafikler, müzik, duyarlı dokunmatik kontroller ve keşfedilecek çok çeşitli dünyalar ile birlikte gelir.

20 seviye, Livid Dead seviyelerine ulaşmak için güllelerden, düşen kayalardan ve Boss Plant seviyesinde bir çiçekten kurtulmanızı sağlayacak. Oldukça ilginç bir oyun.

 

Kingdom Rush Vengeance


Strateji becerilerinizi test edecek zorlu seviyeleri sayesinde paraya değer en çok kazanan Android oyunlarından biridir. Güçlü ordunuzla, yeni kulelerin kilidini açarken güçlü düşmanlarla savaşmanıza izin verecek savunma ve savaş stratejileri geliştirmeniz gerekecek.

Öyleyse, güçlü bir ordu inşa edin ve 60’tan fazla düşmanı yıkın, 18 kuleyi fethedin ve diğerlerine patronun kim olduğunu gösterirken krallığınızı genişletin! En iyi özelliği ise sorunsuz bir şekilde çevrimdışı oynayabilmeniz.

 

Reigns: Her Majesty


Sadece bir oyun oynamak değil, bir hikaye anlatmak istiyorsanız, o zaman Reigns: Her Majesty sizin için mükemmel bir oyun. Rolünüzün kraliçe olduğu bu oyun sizi yeni dünyaya bilgi ve aydınlanma getiren bir rönesans dönemine götürüyor.

Ancak, krallığı kurtarmaya çalışırken kıskançlık ve açgözlülük size karşı komplo kuruyor. Kalıcı bir hanedan inşa etmek için kişisel ve politik yaşam arasında bir denge kurmanız gerekecek. 200 karakter, kart ve sayısız mistik güçle bu oyunu kesinlikle seveceksiniz.

 

Downwell


Downwell ile dünyanın derinliklerini keşfedin. Ölümcül sakız botları ile donatılmış olan oyunlar, karanlıkta yolunuzu bulurken sizi canavarlarla, kötü yaratıklarla, dükkanlarla ve gizli zenginliklerle ve mücevherlerle dolu dolu bir yere götürür.

Karakteriniz serbest düşüş yolculuğuna çıkarken düşmanlara dikkat etmeniz gerekecek çünkü eğer onlara değerseniz kalbinizi kaybedersiniz. Düşmanla savaşmanıza yardımcı olacak benzersiz öğeler için alışveriş yapabilirsiniz. Minimalist tasarımı ve yüksek duyarlı kontrolleri sayesinde bu oyunu oynarken sorunsuz bir zaman geçireceksiniz.

 

Another Lost Phone


Premium Android oyunları bir hikaye anlatmalı ve sizi hikayeyi aklınızdan çıkaracak zorlukların üstesinden gelmelidir. Another Lost Phone, ilerleme kaydetmek için takip etmeniz gereken büyüleyici hikaye sayesinde en iyi premium Android oyunlarımızdan bir başkası olmayı başarıyor.

Oyun, ortadan kaybolan ve telefonunu kaybeden bir kız olan Laura’nın hayatını keşfediyor. Hayatı ve ortadan kaybolmasına neyin yol açtığı hakkında her şeyi öğrenmek için telefonunun içeriğini gözden geçirmeniz gerekiyor. Gizemi ortaya çıkarabilecek misiniz?

 

Super Fowlst 2


Bu oyunu oynaması kolay ama garip bir nedenden ötürü cehenneme sıkışmış bir baykuş olarak oynadığınız için ustalaşması görece zor. Yağma ararken şeytanlarla savaşmanız, ürkütücü odalardan geçmeniz ve sizi kesebilecek testereden kaçmanız gerekecek.

Size ateş ettikleri mermilerden kaçarken iblisleri öldürmek için ekranın kenarlarına dokunun. Yükseltmek, iyileştirmek, manyetik güçler elde etmek için olabildiğince çok ganimet toplayın. Şeytanlarla savaşmak için ganimetleri roket ve yumurta bombası ile takas edin.

 

Minecraft


Köyünüzü yok etmek isteyen canavarları savuşturmak için mevcut sınırsız kaynakları kullanın. Bunu tek başınıza veya arkadaşlarınızla yapabilirsiniz. Çok oyunculu özellik, dört arkadaşınızla oynamanıza izin verir. Oyunu, oyun modunuza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

 

GRID Autosport


GRID Autosport, güzel arabaların ve çekici pistlerin bir arada olduğu bir oyun. 100 devre ve 100 araba arasında seçim yapabileceğiniz bu oyunu oynayarak profesyonel bir yarışçı olun. Kontroller oldukça basit ve gamepad kontrolünü tercih edebilirsiniz.

Drag, sokak yarışları, yıkım ve dayanıklılık zorluklarını kazandıkça seviyeleri kademeli olarak ölçeklendirin. Google Pixel’den Xiaomi akıllı telefonlara kadar geniş bir cihaz yelpazesiyle uyumludur. Ayrıca oyun 10 dili destekliyor.

 

Football Manager 2020 Touch


Bu oyun, en güçlü ve en başarılı futbol kulüplerinden birini inşa ederken kesinlikle yönetim becerilerinizi test edecek ve meydan okuyacaktır. Kulübün her yönünün kontrolünü size verir.

Oyuncu alıp satmak, yetenekleri geliştirmek ve takımınızın en iyi kulüpler arasında yükselişini izlemek size kalmış. Neyse ki, görevleri asistanınıza devredebildiğiniz için yukarıdakilerin hepsini yapmak zorunda değilsiniz.

 

Assassin’s Creed Identity


Bu oyun oynamak için internet bağlantısı gerektirse de, zorlu seviyeleri, aksiyon dolu sahneleri ve akıcı bir hikayesi sayesinde kesinlikle en iyi ücretli Android oyunlarının arasına girmeyi hak ediyor.

Gerçek bir suikastçı olmak için yozlaşmış siyasetle savaşırken binlerce görevden geçmeniz gerekecek. Teknik mükemmellikle, son derece özelleştirilebilir ve tatmin edici bir oyun deneyimi için mükemmel grafikler sizi içine çekecek.

 

Fruit Ninja Classic


En iyi premium Android oyunlarının kesin listesi, bu oyundan bahsetmeden tamamlanamaz. Basit ama zorlu oynanışıyla her yaştan oyuncu arasında popülerdir. Yapmanız gereken tek şey, hız arttıkça göz korkutucu bir görev haline gelen bombaları kesmekten kaçmak ve meyveleri kesmek.

Klasik sürüm, oyununuz üzerinde benzersiz bir etkiye sahip olan Dojolar ve bıçaklarla birlikte gelir. Ayarlar bölümünde devre dışı bırakabileceğiniz uygulama içi satın alımları içerir.

 

The Room: Old Sins


Ödüllü “The Room” oyun serisinin bir parçasıdır. Bir mühendisin ve karısının ortadan kayboluşunu konu alan oyun sizi bir araştırma yolculuğuna çıkarır. Ortadan kayboluş bulmacasını çözmeniz gereken bir konağa götürülüyorsunuz.

Serideki diğer üç oyunu oynadıysanız, hikayenin derinliği sayesinde keyifli bir zaman geçireceksiniz. Hala oynamadıysanız en iyi ücretli Android oyunlarından birini kaçırıyorsunuz.

 

Limbo


Zengin hikayesi, minimalist tasarımı ve minimalist grafikleri sayesinde bu bir şaheser. Oyun sizi kayıp kız kardeşini arayan bir çocuğun hayatına götürür. Tüyler ürpertici dev bir örümcekten kaçan ürkütücü bir ortamdan geçmek zorundasın. Karakter ölürse oyunu istediğiniz kadar tekrar oynayabilirsiniz.

 

Sky Dancer Premium


Oyun oynamayı seviyorsanız, Sky Dancer Premium en sevdiğiniz Android oyunları arasında olmalıdır. Derin çukurlarda ve tehlikeli uçurumlarda koşarken ve atlarken, adrenalin ve konsantrasyon artışını kesinlikle hissedeceksiniz. Hız arttıkça ne kadar zorlu hale geldiğinden bahsetmemek ilginç bir koşu deneyimi sunuyor.

 

Bunlar, yalnızca oyun becerilerinizi geliştirmekle kalmayacak, aynı zamanda problem çözme ve mantıksal düşünme becerilerinizi de geliştirecek en iyi premium Android oyunlarından bazılarıdır. Peki, sizin favori Premium Android oyununuz hangisi?

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google