En İyi Tarayıcı Oyunları 2021

0 23

Sizi eğlendirecek yeni bir oyun arıyorsanız, her zaman süper güçlü bir oyun bilgisayarına ihtiyacınız yoktur. Tarayıcı oyunları mükemmel şekilde zaman geçirebileceğiniz oyunlardır. Tarayıcı oyunları, en yeni sürümlerde en gösterişli grafiklere sahip olmaktan ziyade doğrudan tarayıcınızda oynayabileceğiniz tamamen ücretsiz ve çalıştırması kolay oyunlardır.

Tarayıcı oyunları neredeyse hiç çaba harcamanızı gerektirmez ve yerel olarna yüklenmiş oyunlar gibi neredeyse herkes için eğlendirici olabilir. Yalnızca çok sayıda çok oyunculu tarayıcı oyunları değil, aynı zamanda birçok tek oyunculu oyun, popüler tam sürümler olmaya devam eden erken, ücretsiz oyun yapılarıdır. Oraya çıkıp biraz zaman öldürmeye hazırsanız, oynamanız gereken oyunlar aşağıda yer alıyor.

EN İYİ TARAYICI OYUNLARI 2021

A Dark Room – Bir tıklama oyunu olarak başlar, ancak bunun sizi caydırmasına izin vermeyin. A Dark Room, kıyamet sonrası şehrinizi büyütmek için tıklama mantığı ile savaşan düşmanlarla gerçek zamanlı olarka mücadele ettiğiniz bir strateji macerasına dönüşür.

Canabalt – Bu oyun, hâlâ bir refleks testi olan, flaş çağından tanınmış bir sonsuz koşucuyu sunar. Adobe’nin flaş desteğini kestiği Flash gerektirdiğinden, etkinleştirmek için muhtemelen tarayıcı ayarlarına girmeniz gerekecektir.

Catan Universe – Catan neredeyse çevrimiçi olarak iyi olan klasik bir tahta oyunudur. Her zaman ki masa oyunu arkadaşlarınızı birlikte oynamak için bir telefona veya Discord aramasına ikna etmek zorunda kalabilirsiniz, ancak ayak uydurmak için güçlü bir oyun bilgisayarlarına ihtiyaçları olmayacak.

Freeciv – Civilization’ın açık kaynaklı sürümünü HTML 5’in büyüsü sayesinde doğrudan tarayıcınızda arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

Mackerelmediafish.com – Nathalie Lawhead’in bir başka tuhaf tarayıcı projesi, bu proje, bazı internet kemirgenlerinin yardımıyla Uskumru Media Fish hakkındaki gerçeği aramak için eski web sitelerini keşfetmenizi sağlıyor.

Slither.io – Blob Katamari oyunu agar.io gibi, diğer oyuncu yılanlarını yenerken yılanınızı büyütmek için noktalar yersiniz. Agar.io’dan biraz daha parlak ve güzel.

EN İYİ ÇOK OYUNCULU TARAYICI OYUNLARI 2021

Arkadaşlarınızla oynayacak bir şey arıyorsanız, özellikle de ileri teknoloji bir makinede oyun oynamayanlar için, arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak oynayabileceğiniz bu tarayıcı oyunlarına bakın. Bazıları Agario ve Slitherio gibi devasa telaşlı savaşlardır, diğerleri Catan Online gibi masaüstü klasikleridir.

Agar.io 


Agar.io, dama çizgili bir arka plan üzerinde renkli dairelerden oluşan grafiklerle basit görünse de, şaşırtıcı derecede zor. Çemberiniz çok küçük başlar, ancak çevrenizdeki tüm küçük renkli noktaları yediğinizde büyürsünüz. Küçük bir daire olarak, hızlı hareket edersiniz ve sizi yemeye çalışan daha büyük dairelerden kaçabilirsiniz. Büyüdüğünüzde, daha büyük porsiyon yiyeceklere ihtiyacınız var. Bu cılız noktaların izin verdiğinden daha fazla büyümek için, diğer oyuncuları yemelisiniz.

 

Daha küçük oyuncular daha hızlı hareket ettiğinden, dairenizi eşit kütleli iki farklı daireye bölebilirsiniz. Çemberinizi böldüğünüzde, yenisi fırlayacak ve sizden kaçan küçük oyuncuyu kuşatmak için kullanışlıdır. Bu çemberler ne yediklerine bağlı olarak büyür ve aynı büyüklükte kalmaz veya aynı hızda hareket etmez. Takım oyunları da dahil olmak üzere birçok mod vardır. Daha büyük bir oyuncu sizi yuttuktan sonra, mümkün olan en küçük nokta olarak yeniden başlatmanız gerekir. Yaşam döngüsü acımasızdır.

Isleward 


Isleward ilk bakışta çok oyunculu bir oyun gibi görünmüyor. Sizi Strathford şehrine atmadan önce hangi karakteri oynamak istediğinizi seçmenizi sağlayan düşük çözünürlüklü bir roguelike. Strathford’da konumunuzu alırsınız, eylemleri nasıl sıraya koyacağınızı öğrenir ve keşfedersiniz. Ayrıca seviye atlamak için bulabileceğiniz ve öldürebileceğiniz birkaç düşük seviyeli canavar da var. 

Sonunda başka insanlarla karşılaşacak ve umarım onları sizinle birlikte maceraya ikna edeceksiniz. Farklı karakterlerden oluşan bir parti, tek bir oyuncudan çok daha güçlü ve önemli ölçüde daha eğlencelidir. Keşfedilecek koca bir dünya, bir sürü ada ve bulunacak çok sayıda ganimet var.

Slither.io 


Etrafa dağılmış çeşitli noktaları yerken vücudunuz biraz daha uzar ve biraz genişler. Düşmanlarınızı yiyemezsiniz, ancak zamanını iyi alırsanız, başka bir yılanı vücudunuza çarpmaya zorlayabilirsiniz.

Bu, onların kaybolmasına neden olacak ve bir sürü vücut noktası bırakacak. Slither.io ayrıca yılanınızın derisini özelleştirmenize izin verir ve bazı harika seçenekler vardır.

Kingdom of Loathing


Muhtemelen yıllardır güçlü olan Kingdom of Loathing tarzını biliyorsunuzdur. Bu, web arayüzüne sıkıca yerleştirilmiş, saldırılarınızı seçmenize izin veren açılır menüler ve her yeni alan için sayfa yenilenen bu tür bir sözde-mmo türü şey. Biraz çirkin ama Kingdom of Loathing güzel olmaya çalışmıyor. Komik olmayı başarıyor. Gerçekten çok komik.

İnsanların yüzüne acı sos fırlatıyorum ve onlar zarar görüyor çünkü acı sos yüzünüze geldiğinde gerçekten acıyor. Daha da mantıklı olmayan bir şekilde, düşmanlarına karşı dans eden Disco Haydutlar, moxie tarafından besleniyorlar. Ve bunların hepsi, Haiku’daki düşmanlarınızın tüm tanımlarının değil, saldırılarınızın da olduğu Haiku Zindanı’na girmeden önce. Ve diğer insanlarla doğrudan oynayamasanız da onların eşyalarını çalabilir, loncalara katılabilir ve onlarla etkileşim kurabilirsiniz.

Treasure Arena 


Bu 16-bit macera oyunu, değerli hazine için bir zindanda savaşmanızı sağlıyor. Pastadan bir parça almak isteyen üç oyuncu daha var. Zaman geçtikçe yeniden doğabilirsiniz, ancak öldüğünüzde altınlarınızın bir kısmını kaybedersiniz. Oyunun amacı, süre dolduğunda en fazla altına sahip olmaktır.

Zindanın etrafında çeşitli güçlendiriciler de belirir ve kendinizi hayatta tutmak için kullanılabilir. Bu zindanda takılan tek kişi siz ve diğer çevrimiçi oyuncular değilsiniz – NPC’ler de hazineyi korur ve yanlarına yaklaşırsanız görünürde saldırır. Onlara karşı bir şansa sahip olmak için daha güçlü silahlar bulmalısınız.

War Brokers 


War Brokers, birinci şahıs bir voksel takım nişancı oyunudur. Bazen düşmanın füzelerini fırlatmasını durdurmak gibi, savaşın düz ölüm karşılaşmasının ötesine geçtiği görevler vardır. Artık bir battle royale modunu da içerecek şekilde genişletildi.

War Brokers, kilidini açıp kullanabileceğiniz çok sayıda farklı silah ve makineye sahiptir. Silahlar zamanla açılır, ancak kendinizi savunmak için bir tabanca ve tüfekle başlarsınız. Helikopter ve tank gibi araçlar, elbette girip kontrol edebileceğiniz haritanın etrafında bulunabilir. Bir hesaba giriş yaparsanız, oynamak için talep edebileceğiniz tonlarca küçük görev ve ödül vardır. Ve rekabet acımasız olabilir, özellikle zorlu bir deneyim istiyorsanız iyidir.

Town of Salem


Daha önce Mafya veya Kurtadam parti oyununu oynadıysanız, Town of Salem tanıdık gelmelidir. Bu rol yapma oyunu, sizi dolandırıcı bir yalancı olmaya ve diğer oyuncuları yanıltmaya zorluyor. Rastgele kim olarak seçildiğinize bağlı olarak, bir kasaba halkı (iyi), mafya (kötü) veya tarafsız olabilirsiniz.

Kasabalıysanız, mafya üyelerini bulmanız ve şehrinizdeki herkesi öldürmeden önce onları durdurmanız gerekir. Her oyuncu kategorisi için birçok farklı rol vardır. Bu farklı rollerin her biri size oyunun gece aşamasında kullanabileceğiniz benzersiz bir yetenek verecektir. Oyuncular geceleri hareketlerini planlar ve istekleri doğrultusunda notlar alırlar.

Wilds.io 


Görünüşünden hoşlanmadığınız insanları öldürme ve haritanın etrafına dağılmış ganimetler bulma temel ilkesini izler. Bir sürü farklı oyun modu var ancak en popüler olanı, oyunu çalıştırdığınızda varsayılan olan Harabeler.

Harabeler size üç takımdan birinin üyesi olarak bir bölgeyi keşfetme şansı verir. Farklı takımlardaki diğer oyuncuları öldürebilir, kutuları kırabilir ve ganimet bulabilirsiniz. Dürüst olalım, kim daha fazla ganimet sevmez? Zırh, iksirler ve yeni silahlar, bu çöl çorak topraklarında daha uzun süre hayatta kalmanıza yardımcı olacak. Ana amacınız, insanlar öldüğünde ortaya çıkan kemikleri elde etmektir. Yeterince kemik alırsan harabelerin kralı olursun. Futbol da dahil olmak üzere, bazıları daha kısa süreli ve daha kolay hedeflere sahip bir dizi başka mod var.

Pokemon Showdown 


Eğitmenlerle savaşmak, sevdiğiniz Pokemon oyunlarının bir parçasıysa, Pokemon Showdown tam size göre. Önceden pokemonunuza seviye atlamak veya ilgilenmek zorunda kalmadan diğer oyunculara karşı doğrudan maçlara atlayabilirsiniz. Eğer ölürseniz, pokemon merkezine geri dönmenize ve dinlenmenize gerek yok – doğrudan yeni bir savaşa atlayabilirsiniz. 

Pokemon Showdown, hangi pokemon ile çalışmak istediğinizi belirlemek istiyorsanız, rastgele bir takım veya özel bir takım kullanarak savaşmanıza izin verir. Daha sonra hızlıca bir maça geçebilir, hamleleri seçebilir ve diğer antrenöre karşı koyabilirsiniz. 

Squadd.io 


Arkadaşlarınızla rakip bir takıma karşı savaşabileceğiniz veya herkesle herkese ücretsiz olarak savaşabileceğiniz izometrik bir nişancı oyunu. Arenaya yerleştirilen güç istasyonları farklı silahlar veriyor. Yarasadan seçebileceğiniz birkaç karakter ve düşmanlarınızı savuştururken kilidini açabileceğiniz çok daha fazlası var.

Oyunun temel amacı, hayatta kalmak ve puan tablosunun tepesine ulaşmak için yeterli puan kazanmaktır. Ne kadar çok puan kazanırsanız, o kadar çok seviye atlar ve daha fazla silahın kilidini açabilirsiniz. Hızlı tempolu maçlar arıyorsanız, girmek çok hızlı, mükemmel.

Catan Universe


Tarayıcınıza klasik bir tahta oyunu getirildi. Catan, Avrupa dışında giderek daha popüler hale geldikçe, tahta oyunlarının altın çağına girmesine yardımcı oldu. Hiç Catan oynamadıysanız, işte size arkadaşlarınızdan nefret etmek için ücretsiz bir fırsat, çünkü size hiç tahıl vermeyecekler.

EN İYİ TEK OYUNCULU TARAYICI OYUNLARI 2021

Değerli sabit disk alanını kaplamayacak yeni bir şey arıyorsanız, bu tek oyunculu tarayıcı oyunlarını deneyin.

Fallen London


Fallen London, aynı evrende Failbetter Games’in sonraki Sunless Seas ve Sunless Skies’ından önce gelen uzun soluklu, anlatımlı tarayıcı oyunudur. İki ücretli oyunun yayınlanmasına rağmen, Fallen London hala yeni içerik ve hikayeler ekliyor ve son zamanlarda haritasının görünümünde de güzel bir güncelleme yaptı.

Celeste Classic


Popüler bir platform oyunundan önce, Celeste aynı adı taşıyan ücretsiz bir tarayıcı oyunuydu. Yine de ödüllü bir bağımsız oyun haline gelen oyun karmaşasında bir gezinti için “klasik” olarak adlandırılan bu erken sürümü oynayabilirsiniz.

Sort The Court


Sort The Court, Yes, Your Grace’in basit bir versiyonu gibi. Yönetici olarak, birçok konunuz (prensesler, büyücüler veya kediler) size iyilik istemeye gelir. Bazıları para istiyor, bazıları yiyecek, bazıları ise pazarlık yapmak istiyor olabilir. Her dilekçe için basit bir Evet veya Hayır cevabı ile kraliyet pastasından kimin bir parça alacağına siz karar vereceksiniz. Hazinenizi boşaltmadan tüm bu köylüleri mutlu ve doyururken iyi şanslar!

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google
şişli escort bayan şişli escort şişli escort şişli escort bayan