En İyi Korsan Oyunları 2021

0 8

Korsan oyunlarının popülaritesi son birkaç yıldır arttı, bu yüzden bizler de en iyi korsan oyunlarına bir göz atacağız.

İster ganimet için bir düşman gemisini yağmalayın, ister geminizdeki manzaranın tadını çıkarın, korsan oyunları her zaman iyi ve komiktir. The Curse of Monkey Island gibi klasik oyunlardan uzak duracağız ve bunun yerine daha yeni nesil konsollarda ve PC’de bulunan oyunlara odaklanacağız. Yelkenleri açalım ve büyük mavi ıslak şey üzerinde bir maceraya hazırlanalım.

En İyi Korsan Oyunları 2021

Sea of Thieves


Bu Xbox One’a özel, piyasadaki en iyi kooperatif çok oyunculu oyunlardan biridir. Yağmalamak için ganimet arayarak dolaşıyorsunuz ve düşman gemilerine zararlar verebiliyorsunuz.

Hikayeler ilginizi çekmezse, diğer oyuncularla savaşabilir ve hatta Kraken ile mücadele edebilirsiniz. Sea of Thieves düzenli olarak güncelleniyor ve son genişletmelerle birlikte oyuna çeşitli volkanlar eklendi.

Pillars of Eternity 2: Deadfire


Deadfire, Pillars of Eternity’nin sonra ermesinden yaklaşık 5 sene sonra piyasaya sürülmüştür. Oyunda Deadfire Takımadaları boyunca Watcher olarak oynayacaksınız ve Eothas’ı avlamaya çalışacaksınız.

DÜşman gemilerini aramak için keşfedilmemiş sularda yelken açacak ve ilerledikçe deniz gezisi ödüllerini tamamlayacaksınız. Geminizi yüzen bir ölüm makinesi olacak şekilde yükseltebilir, etrafta dolaşırken yeni arkadaşlarla tanışabilir ve isyancı düşünceleri uzak tutabilirsiniz.

Assassin’s Creed 4: Black Flag


En iyi korsan oyunlardan bahsediyorken, bu liste Black Flag eklemeden tamamlanmış sayılmaz. 2013’te bir Assassin’s Creed oyununun korsan versiyonunun tam olarak istediğimiz oyun olacağını tahmin edemezdik.

Korsana dönüşen zarif bir beyefenedi olan Edward Kenway olarak oynarken, en yeni Tapınakçı düşmanlarını aramak için denizleri aşarken karada dolaşıp kendi özelleştirilebilir geminizi kontrol edebilirsiniz.

Kara Korsanları’ndan bazı detayları oyunda görebilirsiniz, çünkü Kenway ve arkadaşları Tortuga gibi bir tür korsan cenneti yaratmaya çalışıyorlar. Deniz savaşları zaman zaman çok eğlenceli ve sinir bozucu derecede zorlayıcıdır. Odyssey ile rekabet ederken bile en iyi Assassin’s Creed oyunlarından biri olmaya devam etmektedir.

Lego Pirates of the Caribbean


Lego oyunları, şakacı mizahları ve eğlenceli hikaye anlatımlarıyla bilinir ve Karayip Korsanları serisinin versiyonu da pek farklı değildir.

İlk dört filmi kapsayan, tüm favori karakterlerinizi, konumlarınızı ve gemilerinizi harika Lego formunda göreceksiniz. Depp’in ikonik Jack Sparrow’unun izinsiz taklitlerine katlanmak zorunda kalmıyoruz.

Bulacak ve çözülecek bulmaca ve bir sürü koleksiyon var. Mevcut ve önceki Lego oyunlarının hayranları, bu oyunu oldukça sevmiştir.

Tempest


Tempest’te dolaşırken, bir veya iki efsanevi deniz yaratığı arasında tüccarları, ürkütücü tarikat üyelerini ve acımasız korsanları keşfedeceksiniz.

Geminiz, figürden geminin gövdesinin rengine kadar tamamen özelleştirilebilir ve üç kıtada gerçek zamanlı olarak yelken açacaksınız. Ayrıca, bir düşman sizin kolay bir hedef olduğunuza karar vermeden önce muhtemelen çok uzağa gidemeyeceğiniz halde, sadece dolaşıp manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Two Worlds 2: Pirates of the Flying Fortress


Pirates of the Flying Fortress, Two Worlds 2’nin kendi tek oyunculu hikayesi ve çok oyunculu modu ile tamamlanan bağımsız bir genişleme paketidir.

Ziyaret edilecek yepyeni karakterler, silahlar ve adalar var ve karadayken denizde ve atla seyahat edebilirsiniz. Gerçek bir kabadayı korsan simülasyonunun aksine, daha çok bir açık deniz fantastik macerası, ancak Two Worlds serisinin hayranları listelerinde üst sıralarda yer alıyor.

Bu genişletmeyle birlikte, bulunacak birkaç gizli patronla birlikte yaklaşık 15 saatlik ek içerik var. Hikayeye ara vermeniz gerekiyorsa, savaşmak için dört yeni çok oyunculu harita var, bu yüzden Two Worlds hayranlarını meşgul edecek çok şey var.

Atlas


Atlas, Ark: Survival Evolved’in yapımcılarından bir korsan MMO’dur, burada istediğiniz korsan eylemi ne olursa olsun yaparak dolaşabilirsiniz.

Keşfedilecek birkaç ada var ve Long John Silver tipi bir korsan olduğunuza karar verdiyseniz, diğer oyuncuların gemilerine baskın yapabilir ve komuta edebilirsiniz.

Kendi korsan ütopyanızı da oluşturabilirsiniz, ancak onu diğer oyunculardan ve düşmanlardan iyi bir şekilde korumanız gerekir. İster özel bir yerleşim yeri yönetiyor olun, ister arkadaşlarınızla bir mürettebata kaptanlık yapıyor olun, Atlas’ta profesyonel bir korsan olarak yapabileceklerinizin sınırı yoktur.

Furious Seas


Furious Seas, Vive ve Oculus Rift için bir VR korsan oyunudur. Kaptan olarak mürettebatınıza sipariş verebilir, geminizi yönlendirebilir ve düşman filolarına karşı savaşabilirsiniz.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google