En İyi Kablosuz Oyun Fareleri

0 21

Hakkında ne duymuş olursanız olun iyi bir kablosuz oyun faresi asla takılma veya donma yapmaz. Ayrıca telefon ve diğer elektroniklerden gelen sinyalleri de asla kendi sinyalleriyle karıştırmaz. En iyi kablosuz oyun fareleri o kadar iyi performans gösterir ki, kablosuz mu veya kablolu mu ayırt etmezsiniz. Tabii ki, farenize takılı hiç bir kablo olmadan daha rahat hissedeceksinizdir. Kablosuz oyun farelerinin son yıllarda performans ve pil ömrü önemli ölçüde arttı. Bunun en bariz örneği olarak Logitech G900 Kaos Spektrum gösterilebilir.

Logitech G900 Chaos Spectrum

Logitech G900 Kaos Spectrum her şeyi yapmaya çalışıyor ve her şeyi yapmayı da hakkıyla başarıyor. Kendisi 30 saatten fazla pil ömrü olan kablosuz bir faredir. Bu fare herhangi sağ el için tasarlanmış bir fare tasarımından daha uygun bir tasarıma sahiptir keza sol elle dahi kullanmaya uygun harika bir şekilde tasarlanmış iki taraflı tasarımı vardır ve yapılandırma için iki adet çıkarılabilir başparmak düğmeyi de üzerinde bulundurmaktadır.

Yepyeni tıklama mekanizmasıyla kullandığınız diğer farelere göre daha güzel bir ‘’tık’’ hissi veriyor. Silahlı oyunlarda silahlarınızı değiştirmenizi daha kolay hale getiren ve 15 saniye serbest dönebilen metal bir tekerleği de olduğunu söylemeden geçemeyeceğiz. Logitech’in en popüler faresinde bulunan ve aynı derecede hassas 12,000 DPI sensörler de bu farenin bir diğer özelliği.

Her nasılsa, G900 bunları sadece pil ağırlığına rağmen çok sayıda kablolu fareden haif olan 107 gram ağırlığında başarıyor ve oldukça da sağlam hissettiriyor. G900, yeni tasarımın ve yeni teknolojinin iddialı bir kombinasyonudur ve başarısız olma ihtimali vardır, ancak her şey yolunda gibi gözüküyor. Bugünümüzün en iyi kablosuz oyun faresidir diyebiliyoruz bu yüzden!


En İyi Fiyat – Performans Faresi

E-Blue Cobra Advance Wireless

20 Dolar(Yaklaşık 80₺) fiyat etiketine sahip bu fare bu fiyata göre fazlasını sizlere sunuyor. Daha fazla para ile Logitech size daha iyi bir sensör, DPI ayarlama ve anahtar bağlamaları ayarlama yazılımı sunar üstüne de kalite ve uzun pil ömrü gibi ayrıcalıkları tanır. Fakat eğer paranız yoksa ve ucuza iyi bir şey istiyorsanız, Cobra tartışmasız sizin için en uygunu olacaktır.

Cobra 500/1000/1750 şeklinde üç DPI seçeneğine sahiptir, ve gövde tasarımı da (sol taraftaki başparmak düğmeleri hariç) oldukça dardır. Sol ve sağ düğmeler içbükeydir ve parmaklarınızı kavrayarak hızlı, sağlam bir tıklama eylemi gerçekleştirmenizi sağlar. Başparmağın düğmeleri daha yumuşak bir tıklama özelliğine sahiptir ve yanlışlıkla tıklama yapmanıza imkan vermeyecek şekilde iyi konumlandırılmış ve sağlamlaştırılmışlardır. Yumuşak bir fare olan Cobra oyunlarda duyarlı olduğunu belli ediyor. Çoğu oyuncu için uygun olan bu fare düşük hassesiyet ile Counter-Strike oynayan bir oyuncu için uygun olmayabilir. Buna birkaç oyun daha ekleyebiliriz elbette ama dediğimiz gibi çoğu oyuncunun işini fazlasıyla görür. DPI’yı ince ayarlamanıza veya raporlama hızınızı tanımlamanıza izin veren bir sürücü yazılımı yoktur ve daha üstün fareler gibi uyku halindeyken fare güç tasarrufu özelliğine de sahip değildir.Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google