En İyi 15 Çevrimdışı PC Oyunu

0 24

Oyun esnekliği açısından, başka hiçbir platform PC ile yarışamaz. Genellikle göz korkutucu fiyat etiketinin üstesinden gelebilenler için birçok avantajı olan bir platformdur. Bonus olarak, konsollar çevrimiçi oyun için bir abonelik ücreti gerektirirken, PC oyunlarının çoğunda ücretsiz çevrimiçi özellikleri vardır. Ne olursa olsun, birçok kişi en çok keyfi çevrimdışı PC oyunlarında buluyor.

Çevrimdışı bir PC oyunu oynayarak yüzlerce saat harcayabilir ve pişman olmayabilirsiniz. Aşağıda listelediğimiz oyunları oynamadıysanız, kesinlikle göz atmanızı öneririz. Bunlar şu anda oynanabilecek en iyi çevrimdışı PC oyunlarıdır.

En İyi 15 Çevrimdışı PC OyunuSlay The Spire

MegaCrit Games tarafından geliştirilen Slay the Spire, etrafında bütün bir alt tür oluşturan nadir bir oyundur. Bu sefer oyunun adı güverte inşa eden haydut-lite. Oyuncu, dört farklı sınıftan birini seçecek ve Spire’ın tepesine tırmanıp onu yok etmeye çalışacaktır. 

Bununla birlikte, kartların taslak sistemi nedeniyle her mücadele çılgınca farklı şekilde oynanır. Kartlar arasında bir ton farklı özellik var, bu yüzden uygulanabilir deste sayısı çok fazla. Kısaca Slay The Spire, uzun saatlerinizi heyecanlı bir şekilde harcayabileceğiniz harika bir oyun.


Outer Wilds

Uzay yolculuğu oyunları genellikle temellerini bulmakta zorlanır. Alan kadar geniş bir ortamda oldukça zevkli ve kolaydır. Ancak bu, Mobius Digital’in bir uzay keşif macera oyunu olan Outer Wilds’daki kadar zevkli değildir.

Bu oyun, oyuncuyu galaksi boyunca hiç bitmeyen bir döngüde sıkışmış olarak gönderecek. İnanılmaz derecede atmosferiktir ve hayranlık uyandıran ve korkutan eşit parçalar olan anlarla doludur. Aynı zamanda, yoğunlaştırılmış bir deneyim isteyen oyuncular için oldukça vazgeçilmez bir oyun haline gelmektedir. Ayrıca, artık Epic Games Store’a özel olmadığından, tüm PC oyuncuları tercih ettikleri platform üzerinden oyunu oynayabilirler.


Cook, Serve, Delicious! 3?!

Cook, Serve, Delicious! 3?!, Vertigo Gaming Inc. tarafından geliiştirilmiştir ve oynamaya değer bir erken erişim oyunudur.

Oyun, oyuncunun sabırsız müşterilere yemek pişirmeyi ve sipariş vermeyi dengelemesi gereken bir restoran yönetimi oyunudur. Önceleri çok yoğun bir restoran da oynamıyorsunuz. Bununla birlikte, zorluk arttıkça, sürekli olarak mükemmel puanlar almak ciddi beceri ve zamanlama gerektirir. Ayrıca, şaşırtıcı derecede derin bilgiler, özellikle yeni menü öğeleri için her zaman okumak bir zevktir. CSD3, bu yönetim becerilerini ve reflekslerini test etmek için harika bir oyundur.


Hades

SuperGiant Games tarafından geliştirilen Hades, her seviyede beklentilerin üzerinde bir deneyim sunmaktadır. Önceki oyunlarının en iyi özelliklerini alır ve kendi türünde eşi olmayan, ustalıkla hazırlanmış haydut-lite ile birleştirir. Bi royun olarak zor ama adil ve ilerleme sistemleri inanılmaz derecede ödüllendirici. 

Bununla birlikte, Hades’in özel kısmı SuperGiant Games’in ticari marka hikaye anlatımının güçlü bir nokta olarak kalmasıdır. Oyuncu Cehennemden çıkarken savaşırken, deneyim boyunca kendi gelişimine sahip bir dizi renkli karakter var. Rogue-lites, anlatı bölümünde daha zayıf olma eğilimindedir, ancak Hades anlatının, deneyimin geri kalanı kadar ince ayarlı olmasını sağlar. 


Monster Train

Shiny Shoe tarafından geliştirilen Monster Train, muhteşem bir plan kurma oyunudur. Özünde, Slay the Spire’dan çok fazla ilham alıyor. Ancak, bu oyun birçok detayıyla birlikte Slay the Spire’ı geride bırakıyor ve bu aşılması zor detaylar.

Oyundaki sistem, ona uzun saatler harcamadan kolay fakat başarılı stratejiler oluşturabilmenizi sağlamaktadır. Kısaca, Monster Train zaman kavranını yok edecek bir oyundur.


Civilization VI

Civilization VI’da en göze çarpan değişiklik, dünyanın tamamını ülkenizin dinine dönüştürebilieceğiniz bir din koşuludur. Sıra tabanlı gerçek zamanlı bir strateji oyunu olan Civilization VI’nın birkaç benzer rakibi bulunmaktadır. Civilization VI’da feodal çağlardan modern çağa bir medeniyet geliştirmek oldukça eğlencelidir. Oyun, akıllı yapay zeka’ya karşı rekabetçi maçlar için çevrimdışı oynanabilir. Civilization VI, diğer önde gelen PC oyunlarına kıyasla nispeten düşük gereksinimlere sahiptir.


Divinity: Original Sin II

Baldur’s Gate ile aynı geliştiriciye sahip olan Divinity: Original Sin II, ilk bakışta Diablo 3 gibi oyunların grafiklerine sahip bir oyunmuş gibi duruyor, ancak ganimet tabanlı bir oyundan çok daha fazlası. Divinity: Original Sin II, sıra tabanlı dövüşlere iyi uyum sağlayan RPG öğelerini ustaca bir araya getiriyor. Oyundaki diyaloglar ilgi çekicidir ve çoğu oyuncu oyunda sevebileceği bir şeyler bulabilir. Bu çevrimdışı bilgisayar oyunu ile bir denetleyici kullanmak kolay ve basittir.


The Witcher 3: Wild Hunt

Serinin bu oyunu, diğer oyunlara göre kalitesini düşürmeden yüzlerce saat oynayabilecğeiniz bir oyundur. Düşman, silah ve kasaba çeşitliliği oyunu bir şaheser yapmaktadır. Sadece çevrimdışı olan bir olarak, tüm detayları harika yapıyor. Bu yıl, sadece bir rol yapma oyunu oynamak istiyorsanız, The Witcher 3: Wild Hunt sizin için harika bir seçim olacaktır.


Dead Cells

Bu pek bilinmeyen oyun, bazı yönlerden Dark Souls serisine benzeyen bir yapıya sahiptir. Oyuncular, oyunun engellerinden kaçarken şiddetli ve güçlü düşmanlarla savaşmak zorunda kalacak. Sivri uçlu bir çukurun içine düşmek sinir bozucu olabilir, bu yüzden herkes Dead Cells’i pek sakin oynayamayacaktır.


Sekiro: Shadows Die Twice

Sekiro: Shadows Die Twice, elliden fazla ödül ve adaylık kazanmıştır. Oyunun adı sadece akılda kalıcı değil, aynı zamanda oynanışını da açıklıyor. Oyuncuların, Sekiro: Shadows Die Twice’da iki canı bulunmaktadır. İki can, oyunun kolay olduğu izlenimini verebilir, ancak hiçte öyle değil. Sekiro: Shadows Die Twice, on yılın en zorlu oyunlarından biridir.


BioShock: The Collection

Tek bir koleksiyonda özenle paketlenmiş BioShock üçlemesi yeniden düzenlendi ve oynamaya hazırlandı. Oyundaki oynanış mekaniği, kıvrılan ve dönüşen hikayesiyle birleşerek onu mutlaka oynanması gereken bir çevrimdışı PC oyunu haline getiriyor. Orijinal BioShock’taki Andrew Ryan ve BioShock Infinite’daki Zachary Hale Comstock gibi kötü adamlarla oyuncuları meşgul edecek pek çok konu vardır. Araştırmalara göre BioShock Infinite üzerinde yaklaşık iki yüz kişilik bir ekip çalıştı.


Doom (2016)

Doom (2016) , Doom serisinin yeniden tasarlanması için tartışmasız en iyi girişimdir . Acımasız öldürmelerle birlikte hızlı tempolu dövüş, en iyi haliyle birinci şahıs nişancı oyunudur. Tek oyunculu harekat, Doom’un en önemli özelliği olabilir Oyun, çok havalı olan Mars gezegeninde geçiyor.


Dark Souls III

Geliştirici FromSoftware, aksiyon-macera rol yapma oyunları yapmayı bildiklerini üst üste üçüncü kez kanıtladı. Dark Souls III, öncekilerden biraz daha hızlıdır. Bununla birlikte, patron dövüşleri de aynı derecede zahmetli ve affetmez. Dark Souls III , zorluk seviyesi nedeniyle deneyimli oyuncular için tavsiye edilir. Yine de onu öğütmek isteyenler için Dark Souls III aşırı derecede eğlenceli olabilir.


Portal

İster inanın ister inanmayın, Valve yalnızca Steam mağazasının sahibi değildir . Valve Corporation, Counter-Strike: Global Offensive, Left 4 Dead, Team Fortress ve Half-Life 2 gibi anlık klasikler yaratmasıyla da bilinir. Portal, tek oyunculu birkaç Valve Corporation oyunundan biridir. Portal 2’nin çevrimiçi kooperatifi olmasına rağmen, hikaye ilk Portal’da daha ilgi çekiciydi. Oyun çok cilalı ve baştan sona eğlenceli. 


The Elder Scrolls V: Skyrim Special Edition 

The Elder Scrolls Online’ın oldukça büyük bir hayran kitlesi var, ancak The Elder Scrolls V: Skyrim ile The Elder Scrolls Online arasındaki fark  gece ve gündüz. The Elder Scrolls V: Skyrim , sürükleyici görevleri, güzel manzaraları ve düşman çeşitliliği nedeniyle tüm zamanların en iyi oyunlarından biridir . Oyun, görevleri yeniden yaratır, bu nedenle oyunun neredeyse sonu yoktur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google