En İyi 10 Prison Architect Modu

0 19

Introversion Software tarafından geliştirilen ve yayınlanan hapishane kurma ve yönetme simülasyon oyunu Prison Architect, 6 Ekim 2015 tarihinde  PlayStation 4, Android, Xbox One, Nintendo Switch, iOS, PC ve Xbox 360 platformları için yayınlandı. Tek oyunculu ve çok oyunculu modlarının yer aldığı oyun yalnızca bunlarla sınırlı değil. Birbirinden ilginç modlar bulunmakta olup yazımızda en iyi 10 modunu sizler için listeledik. 

Planlama


Planlama modu, yeni ve eski oyuncular için şiddetle tavsiye edilir. Oyuncular kendi planlarına göre özelleştirebilecekleri modun bulunması oyunun ilerleyişi açısından iyi birşey. Bu, inşa etmek için yeterince para biriktirmek, inşaata başlamak, bir hata yaptığınızı fark etmek, inşa ettiğiniz şeyi hurdaya çıkarmak ve paranızı tekrar biriktirmekle birlikte gelen bir ton baş ağrısından kurtarır. Ayrıca, bina projenize başlamadan önce planladığınız şeyin engelsiz bir görünümünü size sunmak için can sıkıcı gereksinimleri ve açılır pencereleri ortadan kaldırır.

Hibeler Modu


Paranızı daha verimli kullanabilmek için Hibeler modu devreye girmekte. Nakit akışınızı hızlandırmak ve daha fazla para kazanabilmek için sizlere birçok seçenek sunuyor. Aynı zamanda bu mod oyunun sonlarına kadar kullanılabiliyor. 

Kara Para Aklama


Para, hapishaneleriniz için sürekli bir sorun gibi görünüyorsa veya sadece istediğiniz tasarım için kullanmanız gerekiyorsa bu modu kullanarak daha fazla para kazanabilirsiniz. Tutuklularınızı ve muhasebecinizi, IRS’nin farkına varmadan hapishane sisteminden kirli paraları geçirmeye zorlar. Birkaç dakika ve araştırılan birkaç şeyle, paranın anında cebinize girmesini sağlayacak keyifsiz girişimler yürütebileceksiniz.

Bilgisayarlar ve Daha Fazlası


Hapishanenizi oluşturduktan sonra mahkumlarınız içinde birşeyler yapmanız gerekecek. Bu bir çeşit zaman geçirmeye ve mahkumların aileleri ile iletişime geçebilecekleri yapı olabilir. Mahkumların internet üzerinden aileleriyle iletişim kurmasına ve bilgisayar oyunlarıyla eğlenmesine olanak tanıyan bir Bilgisayar Odası oluşturmanıza olanak tanır. Sonunda mod geliştiricisi iş fırsatları ve bilgisayar korsanlığı seçenekleri sunmayı planlıyor, ancak şimdi bile inanılmaz derecede yararlı. 

Maden Tesisi


Alternatif olarak, mahkumlarınızı meşgul etmek ve nakit akışı sağlamak istiyorsanız, mahkumlarınızı Maden Tesisi moduyla çalıştırabilirsiniz. Mahkumların etrafta oturup paranıza mal olmasını izlemekten daha iyidir, ancak dikkatli olmazsanız mahkumlar aletleri çalabilirler. Bu mod, mahkumlarınızın demir, bakır, kömür ve kil arayan toprakta çalışabilecekleri taş ocağı alanlarını aramasına izin verir. Bu malzemeler daha sonra hapishanenizden satabileceğiniz ve düzenli bir kar elde edebileceğiniz nesneler üretmek için kullanılabilir.

Bahçe Modu


Ağır işçilik, hapishanenizde istediğiniz bir özellik gibi gelmiyorsa veya kazma ile isyan başlatmalarını istemiyorsanız bunun yerine Bahçe modunu yükleyebilirsiniz . Mahkumlar artık kendilerini hoş bir şekilde meşgul edecek bahçeleri korumak için çalışabilirler. Ayrıca dekorasyon olarak kullanılabilecek veya güzel bir kazanç için satılabilecek bir dizi eşya üretecek. Mahkumlar işten mutlu olacağı ve Muhasebeciniz kârdan memnun olacağı için herkes için bir kazan-kazan modudur.

Geri Dönüşüm


Hapishanenizden çıkan birçok öğenin boşa gitmesini istemiyorsanız Geri Dönüşüm modunun tamda bu iş için biçilmiş kaftan olduğunu söyleyebiliriz. Bu mod sayesinde mahkumlarınızın boşa zaman geçirmesini engelleyerek aynı zamanda atık malzemelerinizi geri dönüştürerek para kazanabilirsiniz. İster mutfaklar için yiyecek maliyetini karşılayacak bahçeler için gübre olsun, isterse bir miktar yedek değişim için satabileceğiniz öğeler olsun, Geri Dönüşüm modu bir kişinin çöpünü hazinenize dönüştürür.

Kaos


Bir süre sonra ve bir dizi yardımcı mod yüklendikten sonra, oyunun çok kolay veya çok sıkıcı olduğunu fark edebilirsiniz. Aynı zamanda mükemmel hapishaneyi yarattığınıza inanıyor ve sabırsızlıkla test etmek için bir ayaklanmayı bekliyor olabilirsiniz. Kaos modu

Yıldız Savaşları – İmparatorluk Mimarı


Herşeyi denediniz ve oyun artık sizi cezbetmiyorsa bu modu indirrek sanki başka bir oyun oynuyormuş hissiyatına kapılabilirsiniz. Bu mod zak bir gezegendeki İmparatorluk tarafından yönetilen bir hapishanenin gardiyanı olduğunuzu hissettiriyor. Ayaklanmaları bozmak için Stormtrooper’larınızı hücre bloklarına göndermek şaşırtıcı bir şekilde çok eğlenceli ve sizi mahkumlarınızdan kaçının Rebel Alliance’ın parçası olduğunu veya İmparatorluğun ağına yakalanmış siyasi tutukluları merak etmenizi sağlıyor. 

Serpinti Kasası


Bir sonraki Hapishane Mimarı oyununuzu daha ilginç hale getirmek için indirebileceğiniz son mod Kasa modudur. Star Wars – Imperial Architect’e benzer şekilde, Fallout Vault modu, bombalar düştükten kısa bir süre sonra bir Vault kullanıyormuşsunuz gibi görünmesi için her şeyi yeniden yapılandırır. 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google