Days Gone PC sistem gereksinimleri açıklandı

0 18

Uzun süren dedikoduların ardından Playstation’a özel olan Days Gone, PC için duyuruldu. Dün akşam öncelikle SIE CEO’su Jim Ryan, Playstation markası altında çıkan bazı oyunların PC platformuna gelmeye devam edeceğini açıklamıştı. Hemen ardından ise Days Gone’ın PC için duyurulduğuna şahit olmuştuk. Bu duyuru ardından oyunun sistem gereksinimleri de belli oldu.

Days Gone sistem gereksinimleri açıklandı

Yapılan duyuruların ardından oyunun Steam sayfası açıldı. Çıkış tarihi her ne kadar konsol çıkış tarihi olan 26 Nisan 2019 olarak listelense de oyunun PC için ne zaman çıkacağı henüz belli değil. Yapılan duyuruda bahar aylarında geleceği belirtilmişti. Yani muhtemelen Nisan – Mayıs gibi oyunun PC için çıkacağını söyleyebiliriz. Bunun dışında Steam sayfası üzerinden verilen bilgiler, ekran görüntüleri ve sistem gereksinimleri şu şekilde;

Days Gone, küresel bir salgın felaketinden iki yıl sonra vahşi topraklarda geçen bir açık dünya aksiyon macera oyunudur. Bozuk yollarda motor süren, bir yandan sağ kalmaya çabalarken bir yandan da hayata tutunacak bir sebep arayan, başıboş ve ödül avcısı Deacon St. John olarak oynayın. Acımasız Açık Dünya: Days Gone, son derece gerçekçi ve ayrıntılı bir açık dünya deneyimi sunuyor. Geniş ve düşman dolu arazilerde maceraya dalın ve barındırdıkları sırları keşfedin. Değerli kaynakları bulmak için terk edilmiş taşıtları, evleri, kamyoncu lokantalarını ve kasabaları araştırın ancak dikkatli olun: Gece-gündüz döngüsünden dinamik hava sistemine kadar her şey, oynanışa ve düşman davranışlarına etki ediyor.

Vahşi Serbest Karşılaşmalar: Her durum için sınırsız sayıda strateji ve oynanış kombinasyonuyla kendi oyun tarzınızda ustalaşın. Kırsalda bulduğunuz parçaları kullanarak, acımasız silahlardan tuzaklara kadar pek çok farklı eşya üretin. Hamlelerinizi akıllıca yapın çünkü bu dünyada yaptığınız her seçim, yaşamla ölüm arasındaki farkı belirleyebilir.”

Minimum sistem gereksinimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bits
İşlemci: Intel Core i5-2500K@3.3GHz / AMD FX 6300@3.5GHz
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) / AMD Radeon R9 290 (4 GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

Minimum sistem gereksnimleri

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bits
İşlemci: Intel Core i7-4770K@3.5GHz / Ryzen 5 1500X@3.5GHz
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) / AMD Radeon RX 580 (8 GB)
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 70 GB kullanılabilir alan

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google