Chivalry 2 çıkış tarihi belli oldu

0 18


Torn Banner Studios tarafından geliştirilen Chivalry 2 için resmi bir çıkış tarihi duyuruldu. Geçtiğimiz yıl duyurusu yapılan oyun için bu yaz piyasaya sürülmesi hedefleniyor. Aynı zamanda kapalı betası da Mart ayında başlayacak.

Chivalry 2 çıkış tarihi belli oldu ve kapalı beta için ön sipariş gerekecek

Serinin ilk oyunu Chivalry: Medieval Warfare yayınlandığında oldukça büyük ilgi görmüştü. Ekibin ilk kapsamlı oyunu olduğundan ufak tefek sorunları olsa da insanlar ortaçağ usulü kılıç kalkan ile yiğitçe savaşma fikrini sevmiş olacaklar ki, devamı geliyor. 2019’da piyasaya sürülen Mordhau ile popülerliğini yavaştan kaybeden seri şimdi tekrar diriliyor. Chivalry 2 resmi çıkış tarihi 8 Haziran 2021 olarak duyuruldu ve ilk oyuna kıyasla daha iddialı ve acımasız bir savaş ortamı bizleri bekliyor. Duyuru için yayınlanan fragmanı hemen alt tarafta bulabilirsiniz.

Torn Banner Studios savaşların karmaşık olsa da genel olarak ortaçağ savaşlarını temsil etmesini istediğini belirtiyor. Oyunun geliştirme sürecinde daha çok grup savaşlarına odaklanan ekip ilk oyundan dersler almış, kendilerini geliştirmiş şekilde yeni projenin başında bulunuyor. Chivalry 2 oyunculara farklı şekilde deneyimler vaat ediyor. Dilerseniz ciddi bir şekilde adeta bir kılıç ustası gibi oynayabilir, dilerseniz de oradan oraya çığlık atarak koşup bu şekilde eğlenebilirsiniz. Yeni oyun 64 kişilik çok oyunculu devasa haritalarda geçecek ve hedefler olacak. Bunun yanı sıra daha küçük “ölüm maçı” karşılaşmaları da yapılabilecek.

Epic Games Store son zamanlarda bütün serilere yaptığı gibi Chivalry için de hakları almış durumda. Oyun yayınlandığında Epic’e özel olarak çıkacak ve şu anda ön siparişe açık durumda. Sevindirici olan da yeni bir oyunun Türkiye için 69,00 TL fiyatıyla satılıyor olması. Siz yine de Horizon Zero Dawn vakasında karşılaştığımız gibi bir fiyat yükselmesine hazır olun ve eğer oynamak istiyorsanız elinizi çabuk tutun. Biliyorsunuz, bir şey ucuzsa çok uzun süre öyle kalmıyor. Ayrıca 26-29 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek kapalı betaya katılmak için de ön sipariş yapmanız gerekecek. Peki slzler bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google