Black Myth: Wukong için yeni oynanış videosu yayınlandı

0 15


Çin merkezli bağımsız stüdyolardan biri olan Game Science tarafından geliştirilen Black Myth: Wukong için yeni bir oynanış videosu daha yayınlandı. Geçtiğimiz Austos ayında yayınlanan ilk videosu ile adından sıkça söz ettiren oyunun bu yeni videosunda oynanış dinamikleri ve yeni bölgeler ile birlikte farklı boss savaşlarına yer verildiğini de görüyoruz.

Black Myth: Wukong için yeni oynanış videosu geldi

Black Myth: Wukong aksiyon dinamiklerinin yanı sıra içerisinde RPG öğelerini de barındıran bir oyun olacak. Aksiyon yönü biraz daha ağır basıyor olsa da genel hatları ile oyunun Souls türünde olacağını söyleyebiliriz. Yepyeni bölge ve dinamikleri gördüğümüz bu yeni oynanış videosu ise Çin’in yeni yılı şerefine yayınlanmış. Çin, 12 Şubat 2021 Cuma günü farklı etkinlikler ile kutlanacak olan Öküz Yılı’na girecek.

Video detaylarına baktığımızda ise öncelikle oyunun yeni bölgesi dikkatimizi çekiyor. Daha önce yayınlanan 13 dakikalık oynanış videosunda yeşillikler içerisinde bir bölgeye yer verilmişti. Yeni videoda ise çöl temasına sahip olan fakat içerisinde tapınak tarzında farklı yerleşim bölgeleri de bulunan bir bölgeye yer verilmiş.

Karşılaştığımız düşmanlara baktığımızda ise Splinter Usta gibi fare benzeri atik düşmanlar dikkat çekiyor. Bu düşmanların mızrak ve kalkan dışında büyü yapabildiklerini de görüyoruz. karşılaştığımız boss mücadelelerinde de yine sıçan benzeri yaratıklar görmek mümkün. Henüz çıkış tarihi belli olmayan Black Myth: Wukong için yayınlanan bu yeni videoya aşağıdan göz atabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google