Anno 1800 yeni sezonunda liman ve turizm yönetimine odaklanıyor

0 20


Ubisoft, Anno 1800‘ün 3 DLC (“Docklands”, “Tourist Season”, “The High Life”) ve 3 özel süslemeden oluşan 3. Sezon Kartı’nın çıktığını duyurdu. 3. Sezon Kartı, oyuncuları liman ticareti yapmaya, turizmi keşfetmeye ve büyük şehrin yüksek binalarını yönetmeye davet edecek. Oyuncular, modüler depo bölgesi, tur otobüsleri ve gökdelenler sayesinde şehirlerini tanıtmanın ve ihracat yapmanın yeni bir yolunu deneyimleyecek. Yeni sezon, 2020’nin sonunda dünya çapında 1,7 milyon oyuncuya ulaşan iki başarılı yılın ardından geliyor.

Anno 1800 için yeni sezon duyurusu yapıldı

“Docklands”, 23 Şubat 2021’de yayınlanacak olan 3. sezonun ilk DLC’si olacak. Anno hayranları, dünyaca ünlü “Speicherstadt”dan (dünyanın en büyük depo bölgesi ve Hamburg, Almanya’daki UNESCO Dünya Mirası alanı) esinlenen ana binadan başlayıp modüler bir depo bölgesi inşa ederek şehirlerini dönüştürecekler. Docklands, ayrıca Anno 1800’e yeni bir ticaret yöntemi sunarak oyuncuların nadir malları ihraç etmelerini ve ekonomilerini güçlendirmelerini sağlayacak. Oyuncular ve dünyanın her yerindeki şirketler arasında bağlantı kuracak olan Kaptan Tobias Morris’in yanı sıra oyunculara ilginç ihracatlar yapma ve pazar lideri olma imkânı sunulacak.

3. Sezon Kartı, 2021 ilkbaharı için planlanan “Tourist Season” ile oyunculara turizm sektörünü tanıtacak. Oyuncular, en iyi restoranlarındaki ilginç aktiviteler ve lezzetli yemeklerle ziyaretçileri eğlendirirken, aynı zamanda şehirlerinde bir tur otobüsü ağı kuracaklar. “The High Life” ise Anno uzmanlarına, gökdelenlerle dolu büyük bir şehri nasıl yöneteceklerini ve istekli vatandaşları yeni ticari ürünler ve alışveriş merkezleriyle 2021 yazında nasıl memnun edeceklerini öğretecek. Bu, oyuncuların Anno 1800’ün Eski Dünya oturumlarını, şehirlerini ilerletmek için yeni anıtlar, oteller, restoranlar, binalar ve alışveriş merkezleri gibi yepyeni unsurlarla özelleştirmelerine olanak sağlayacak.

Bugün itibarıyla iki “Anno 1800 3. Yıl Sürümü” olacak:

– Tam Sürüm 3. Yıl: Ana oyun, Deluxe paket ve 3 adet sezon kartının her birini içerir.
– Gold Sürüm 3. Yıl: Ana oyun, Deluxe paket ve sadece 3. Sezon Kartı’nı içerir.

Bunlar eski sürümlerin yerini alarak satışa sunulacak. Üç DLC’ye ek olarak Anno 1800, her DLC çıkışıyla gelecek ve oyun deneyimini geliştirmeye odaklanacak ücretsiz Oyun Güncellemeleri de alacak.

Ubisoft Mainz tarafından geliştirilen Anno 1800, oyuncuların bir yönetici olarak gelişmesine ve yeni beceriler kazanmasına olanak tanıdı. Oyuncular, büyük veya küçük şehirlerini oluşturabilir, verimli lojistik ağlar planlayabilir, yeni kıtalar kurabilir, küresel seferler düzenleyebilir ve ayrıca diplomasi, ticaret, savaş ve yeni turistik cazibe merkezleriyle rakiplerine üstünlük sağlayabilirler. Anno 1800 çıkış sonrası planı, oyunculara becerilerini geliştirmeleri ve Anno’nun dünyasında başarılı olmaları için yeni maceralar, mücadeleler ve araçlar sunuyor. 3. Sezon Kartı içeriğine ek olarak düzenli güncellemeler, tüm oyunculara yeni ücretsiz içerik getiriyor.

Anno 1800 inceleme

Anno 1800, çıkışından bu yana Anno topluluğunu kendi düşünme sürecine dahil etmeye adamıştır.  Oyunculardan, Anno Union aracılığıyla geri bildirimde bulunarak oyunun oluşturulmasında ve geliştirilmesinde yer almaları istenmiştir. Bir kez daha, oyunculardan istedikleri kozmetik DLC’ye karar vermeleri istenecek. Oyuncular ve stüdyo arasındaki bu iş birliği, hayranları için en uygun oyunu geliştirmek adına geliştirici ekibin olmazsa olmazıdır. Anno topluluğuna mümkün olan en özelleştirilmiş ve keyifli oyunu sunmak, hem Anno’nun stratejik yönünden zevk alan oyuncuları hem de güzellik açısından meraklı olanları tatmin etmek Anno ekibi için önemli bir görevdir.

Anno, Windows PC için Ubisoft Store ve Epic Games mağazasında. 3. Sezon Kartı, 19,99 euro (5 euro indirim) karşılığında satışa sunulacak. DLC’ler ayrı ayrı; “Docklands” için 6,99 euro, “Turist Sezonu” ve “The High Life” için 8,99 euro fiyatlarında olacak.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

haber 24 ntv spor izmir haber istanbul haber bina guvenlik sistemi guvenlik sistemi teknim alarm sistemi kamera sistemi kamera sistemi bakıcı kamera sistemi bakıcı kamera sistemi Google